Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
07-06-2007 - 14:53:47
Знаете ли нещо за тази фирма - Красимир Симеонов ЕООД , има магазини вжБорово на Дойран , на Цар Борис 124 и в Нова Деница в Младост 3



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-11 09:05 от yassen23.
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
06-09-2008 - 18:28:03

Много добре я познавам и ако не си се преебал досега да си купиш нещо значи си спечелил. Купих си от тчх един диван, който беше напаравен от отпадъчен материал и с много лошо качество. За обслужването на продавачката да не говорим( магазина в Борово). Щях да забравя- нямат никаква гаранция!!!
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
12-09-2008 - 13:42:15
.... и аз за продавачките в Борово да кажа: не може да се опише с думи - на пазара ако продават гладни ще останат. Разликата от това да ги няма там е, че дразнят с присъствието си, едната май и пие...

Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
26-01-2010 - 19:34:16
Същото може да се каже и за магазина, намиращ се в сутерена на Нова Деница. Служителката (представи се като Деси - съпруга на собственика) се държи арогантно. След неприятни разправии „великодушно” написа на ръка върху поръчката – гаранция 6 месеца (естествено без печат на фирмата). Поръчахме диван с метални крака, а ни доставиха с дървени, въпреки, че никъде в магазина не видяхме диван с дървени крака, нито тази опция бе спомената от служителката. Изводите оставяме на вас!
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
26-01-2011 - 22:04:10
За всички бъдещи клиенти на "МЕБЕЛИ КРАСИ" искам да сподея,че продавачките и собствениците,са изключително не коректни,успоредно с това върви и грубото и арогантно отношение на собственичката-Лилия Веселинова(така се представи)Крещеше по телефона като истеричка и се караше с мен относно доставката на холната ми гарнитура,наистина мебелите нямат гаранция,качеството-да не коментирам,и понеже съм дала толкова пари за гарнитурата си я ползвам,въпреки,че я видях същата в конкурентна фирма за много по-ниска цена!Чуете ли за тях-БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
12-07-2017 - 16:37:44
Quote
Г-жа Христова
За всички бъдещи клиенти на "МЕБЕЛИ КРАСИ" искам да сподея,че продавачките и собствениците,са изключително не коректни,успоредно с това върви и грубото и арогантно отношение на собственичката-Лилия Веселинова(така се представи)Крещеше по телефона като истеричка и се караше с мен относно доставката на холната ми гарнитура,наистина мебелите нямат гаранция,качеството-да не коментирам,и понеже съм дала толкова пари за гарнитурата си я ползвам,въпреки,че я видях същата в конкурентна фирма за много по-ниска цена!Чуете ли за тях-БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!

Абсолютно подкрепям казаното от г-жа Христова!!!
Фирмата е много некоректна, не си спазва договорите, иска се предварително заплащане, след което доставката не е ясна. Телефонен тормоз и заплахи/рекет по телефона от управителката Лилия Веселинова и истеричната и дългогодишна служителка Десислава Попова!!!
Тази фирма отдавна трябваше да е закрита...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход