Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся архитект-дизайнер

Публикувано от aradeva 
Търся архитект-дизайнер
20-05-2007 - 15:10:51
Здравейте,
Налага ми се да обзаведа мезонет на площ 120 кв.м. Идеята е да се отдаде под
наем и за това целта е да се направи функционален, с не много скъпи материали и да изглежда модерно. Ако има архитект - дизайнер, който ще приеме предизвикателството, моля да се свърже с мен на aradeva@mail.bg
Re: Търся архитект-дизайнер
04-07-2007 - 14:49:58
ДИЗАЙНЕР НА ИНТЕРИОР - 8585997;0885024332
Re: Търся архитект-дизайнер
06-07-2007 - 19:46:43
Мисля, че съм в състояние да Ви помогна. Аз съм дипломиран дизайнер с дългогодишен опит. Фирмата ми извършва: Цялостен интериорен и екстериорен дизайн. Обслужване от пълна гама специалисти във всички фази на проекта. Цветови решения, архитектурни детайли, декорация. Поектиране и дизайн на мебели и вътрешни пространства. Проектиране и компютърна 3D визуализация и виртуална реалност. Професионални консултации с архитекти и конструктори. За контакти: e-mail: gamolov@interbild.net и мобилен телефон: 0894 350062. С уважение: Свилен Гамолов.
Re: Търся архитект-дизайнер
06-07-2007 - 19:49:53
Мисля, че съм в състояние да Ви помогна. Аз съм дипломиран дизайнер с дългогодишен опит. Фирмата ми извършва: Цялостен интериорен и екстериорен дизайн. Обслужване от пълна гама специалисти във всички фази на проекта. Цветови решения, архитектурни детайли, декорация. Поектиране и дизайн на мебели и вътрешни пространства. Проектиране и компютърна 3D визуализация и виртуална реалност. Професионални консултации с архитекти и конструктори. За контакти: e-mail: gamolov@interbild.net и мобилен телефон: 0894 350062. С уважение: Свилен Гамолов. smiling smiley
Re: Търся архитект-дизайнер
23-07-2007 - 10:15:48
Мисля, че съм в състояние да Ви помогна. Аз съм дипломиран дизайнер от Варна с дългогодишен опит. Фирмата ми извършва: Цялостен интериорен и екстериорен дизайн. Обслужване от пълна гама специалисти във всички фази на проекта. Цветови решения, архитектурни детайли, декорация. Поектиране и дизайн на мебели и вътрешни пространства. Проектиране и компютърна 3D визуализация и виртуална реалност. Професионални консултации с архитекти и конструктори. За контакти: e-mail: gamolov@interbild.net и мобилен телефон: 0894 352262. С уважение: Свилен Гамолов.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-27 01:30 от gamolov.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход