Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Моля препоръчайте откъде в София може да се купят интериорни врати, които са с прилично качество и не са по - скъпи от 400 лв (врата, каса, монтаж и т.н без дръжките разбира се )...Благодаря на всички предварително
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
14-09-2005 - 16:32:41
Ф-ма DECO.
Само с интериорни врати се занимават. Мисля италиански.
На пръв (и единствен, повърхностен) поглед - симпатични. Разни варианти - вътре нещо вълнообразно - на мен ми изглежда като картон за яйца. Може би не са скъпи.
Повече не знам - сега им правя рекламата на магазина, но той работи - само се премести малко. София - от Западния вход на Южен парк, по ул. Нишава, на първото кръстовище (100м) леко в ляво и от дясната страна на новия блок.
Мога да дам GSM на собствениците, ако е твоя случай.
Йоана
Re: Интериорни врати - до Любо
16-09-2005 - 22:07:18
Ами незнам дали са моя случай, но няма да е излишно да видя за какво става въпрос и какво е качеството на вратите. Предполагам, че в магазина ще имат доволно количество мостри.
Re: Интериорни врати - до Любо
17-09-2005 - 18:14:37
Привет, днес бях при тях и специално се поинтересувах.
Най-евтини са немски врати - ламинат или фурнир, гумен уплътнител, каса, брава и обков, плаващ перваз. Цени от 350 лв. и нагоре.
Има и италиански, но били малко по-скъпи.
За стъкло - ок.80 лв. нагоре.
Магазинът не е голям - до 10 мастри + каталози.
Ф-ма DECO, още не го пише. Тел. 859 91 99. В понеделник работят след обяд, заради събота.
Успех
Йоана
Re: Интериорни врати - до Любо
17-09-2005 - 23:26:57
Любо, благодарности за информацията -непременно ще ги посетя.

Така и така съм започнала с писанията - моля ви, препоръчайте някоя читава бригада за ремонт на апартамент - засега няма никакв иизгледи да направя нещо и съм супер отчаяна. Всякакви мнения и препоръки са добре дошли !!!!
Re: Интериорни врати - до Любо
22-11-2005 - 21:01:48
avatar
[www.tradex.bg]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Zdraveite, nie sashto imame problem s interiornite vrati.
Eto niakolko predlojenia, dano sam vi bila polezna, ako ne si kupite ot proizvoditelia moje pone da cherpite idei, uspeh.

[www.solid55.com]
[www.atelielukov.com]
[www.comfort.bg]Марвели
[pinus.dir.bg]
[www.evro99.hit.bg]
[www.mebeli.info]
[www.mebeli.info]
ima firmi koito predlagat mnogo po evtini vrati,naprimer tableni,za mnogo pomalka cena!az li4no rabotia v edna takava smiling smiley probelma e 4e sme ot PLOVDIV
Здравейте,
форума много ми харесва и мисля, че мога да споделя и моя проблем.Много са ми необходими интериорни врати с формата на свод. Предпочитам да са пвц или студен профил дограма.Толкова много фирми обиколих, но навсякъде ми предлагат обикновенната четвъртита форма.Много моля, ако някой може да ми помогне и ме насочи към фирми, които изработват врати за сводове.Предварително ви благодаря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход