Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорни врати - Дайте съвет

Публикувано от Йоана 
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
11-11-2006 - 12:44:44
Аз искам също да пиша по темата, макар и да видях, че темата е стара. Купих си интериорни врати от Баш Майстора и блиндирана врата пак от там. Блиндираната врата е ужасна - има куп дефекти и ме мотаят вече 2 месеца с идеята или да ми изтече гаранцията или да се откажа. звъняла съм над 60 пъти - днес сред поредния скандал ми звънна шефа на фирмата и се надявам в понеделник наистина да остранят дефектите. След 2 месеца чакане вмчера ми монтираха интериорните врати - кошмар - имат засъхнали капки боя, огромни процепи, недобри уплътнения и т.н. Да не говорим, че декоративните лайсни отстрани ги коват с пирони и ме съветват да скрия дупките с малко кит и лак за нокти Ще могат да дойдат от завода чак вторник-сряда, че да констатират проблемите :g: . Не поръчвайте от там! Скъсиха ми живота с 10 години поне! Сега сигурно трябва да чакам още 2 месеца, че да произведат новите врати, а съм пратила 10 месечното си бебе на бабин дом с идеята, че до седмица ще го прибера. Сега сигурно ще трябва да чакам 10 месеца още!!!!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
11-11-2006 - 13:16:29
Само не ползвайте Баш майстора - врати пълна отврат! И не са достатъчно коректи да отстранят фабрични дефекти намреме. така стана с блиндираната ми врата, сега за интериорните незнам кога ще свърши драмата. Остана ми само да обикалям из форумите и да пиша, че тея не стават за нищо!!!
Ivo
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
11-11-2006 - 13:49:14

И от мен лоши отзиви за Баш майстор - всъщност това са няколко производители на които разпределят поръчките. Блиндираната врата направиха в срок, но по самия мотгаж има още много какво да се желае.
Интериорните врати ги поръчах при Интекст - те са сравнително добри, но ми скъсаха нервите с доставката и монтажа за които чаках 5 месеца!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
12-11-2006 - 03:40:13
Казаха ми за този форум и виждам проблемите с интериорни и др. врати. Нашата фирма отрвори представителство в София на испански интериорни, блиндирани и гардеробни врати фурнир. Предполагам, че ще звучи особено, но за момента няма други такива на пазара. Проверете си нещата сами, но (естествено...) ги препоръчвам на всеки, който търси много повече от врата въобще, а цените са напълно нормални. www.prolexter.com. Известно време ще продаваме и на дребно до пълното изграждане на дистрибуторската мрежа. Месец ноември имаме промоционално намаление от 10%. :!:
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
06-01-2007 - 23:58:55
за ремонта
19-01-2007 - 23:43:04
За какъв ремонт става въпрос?Може да се видим и да обсъдим какво ще искате да променяте в апартамента.Ние сме малка фирма която ще може да свърши тази работа.Ще Ви свържа и с фирма за интериорни врати (на цена около 320 лв с монтажа)-без брава и дръжки.
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
22-01-2007 - 10:10:26
molq poso4etemi ot kade moga da namerq evtini interiorni (fazerni)vrati s kasa i obkov za vila
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
22-01-2007 - 22:10:02
www.masidi.com asen radkov,ivo belchev
Vel
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
23-01-2007 - 12:50:16
Здравейте! Искам да попитам всички във форума ,на които им е омръзнало гладки т.е. шпакловани стени в дома си smiling smiley ,дали случаино незнаят друг вид мазилка /за антре,кухня и всекидневна/ и ако знаят да пишат или по точно опишат каква е ...ако може линк за разглеждане ,ще съм много благодарна!
Re: Интериорни врати - Дайте съвет
23-02-2007 - 17:34:25
Az sam ot plovdiv i sam proizvoditel na vatre6ni interiorni vrati.Gotov sam da predloja krasiva vrata i normalna cena .Tarsete me na tel.0884851203. cool smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход