Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Kuhnia

Публикувано от taniatot 
Kuhnia
16-03-2007 - 10:26:52
Здравейте. Днес прочетох в архива тема, която направо ме ужаси. Става въпрос за ЕТ Красимир Далеков. Поръчах мебели от тази фирма в началото на ноември 2006 година и до ден днешен не съм получила нищо срещу капарото, което съм дала. Днес прочетох, че има и други като мен от 2005 и началото на 2006 година. Обещава ми се всеки дан за следващия и нищо не се прави, даже ме заплаши, че ще прати едни момчета, които да ме накарат да не звъня вече. Той като бил готов, щял да ми се обади. Само че аз вече чакам близо пет месеца. Кажете ми какви варианти имам да се защитя срещу този човек? eye popping smiley
Re: Kuhnia
16-03-2007 - 20:47:14
ФЕДЕРАЦИЯ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ АКО ИМАШ ДОКУМЕНТ

Re: Kuhnia
19-03-2007 - 16:23:22
Аз съм била потърпевша,е не от него,но от един подобен,който ми взема 1000лв. капаро за вграден гардероб и ме влачеше 8-9мес.Аз по-телефон му звънях по-колко пъти в седмицата,докато в един момент не си го вдигаше вече.Намерих едни момчета, колкото и грубо да звучи, уговориха си среща с него и го натупаха.Накараха го още същия ден да ми върне парите.Звучи много грубо, но с такива хора няма друг начин!
ej
Re: Kuhnia
19-03-2007 - 19:39:50
clap: точно това е решението за такива отворковци :}
Re: Kuhnia
20-03-2007 - 11:26:55
www.trit2002.com
Re: Kuhnia
14-05-2007 - 20:14:01
Здравейте,
видях темата за Далеков и заради това се регистрирах тук.
Накратко - той измами и мен.
Вече една година чакам да ми върне парите (над хиляда лева), слушам абсурдни оправдания и полузаплахи. Не може да го стресне нито комисията за защита на потребителите, нито полицията. Смятам да го съдя за измама. Едва ли ще помогне. Просто да проверя до колко функционира държавата.
Не купувайте нищо от магазина му.
Намира се в гр.София, ул. Пиротска 60
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход