Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
29-03-2007 - 11:23:02
А колко излиза само проект, без проследяване на изпълнението? confused smiley
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
05-04-2007 - 11:24:38
Zdraveite,

Nie sme firma za interioren dizain - "Concepta" LTD i predlagame cialostnia nabor ot uslugi - razbira se, 4e moje da Vi napravim samo proekt. Ako iskate moje da razgledate saita ni - www.concepta-bg.com /ka4eni sa malka 4ast ot proektite ni/ ili da se svarjete s nas na poso4rnite tam koordinati!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
21-04-2007 - 12:25:06
Imate li predstawa, dali ima takiwa uslugi i waw VArna? confused smiley
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
23-04-2007 - 13:18:17
Imame predstavitel vav Varna, ako se interesuvate, po princip sa nujni niakolko ogleda na miasto, a za proektite mojem da si kontaktuvame po meila!!!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
24-04-2007 - 14:44:46
[bgcolor=yellow]
Здравейте,казвам се Марк.
Случайно попаднах на този форум и реших чрез него да благодаря на един млад дизайнер.
Фотограф съм и пътувам непрекъснато.
В Женева случайно се запознах с една дама ,която се оказа преподавател в училището по приложни изкуства там.Като разбра ,че съм от България, с невероятен патос ми заразказва за един от нейните студенти от България.Показа ми негови скици и много добри дизайнерски решения.Наистина бях приятно изненадан.
След една година със съпругата ми решихме да направим ремонт.Но поради липса на време,все отлагахме.И двамата пътуваме много.
След известни размишления към кой от всичките ни приятели,занимаващи се този род дейност да се обърнем,решихме да издирим това момче(знаех ,от учителката му,че се занимава с дизайн в България).Учителката му ми даде адреса му и така се свързахме с него.
Момчето освен работохолик се оказа преливащо от идеи и решения.Ние със съпругата ми бяхме изненадани повече от приятно.(за енергията и вечно доброто му настроение)
Имахме няколко предварителни срещи,на които обсъждахме предстоящият ремонт и на които бяхме засипани от въпроси касаещи всекидневните ни обичаи,порядки ,навици...
Тихомир-така се казва,на следващата среща ни представи проект,които ние със съпругата ми одобрихме единодушно.
Ремонта ,както и процеса свързан с обзавеждането не проследихме,защото бяхме извън страната.
След 3 месеца като се прибрахме,изпаднахме наистина в луд възторг.Жилището ни приличаше на ултрамодерен и решен функционално дом.
Дом изпълнен в хармония от цветове,светлина,топлина и удобства.
Тихомир се беше ангажирал със целият процес по ремонта и обзавеждането и всичко това в срок.
Голяма част от аксесоарите бяха негови проекти и изработени изключително професионално от него.
Тихомир,благодарим ти за хармонията ,която съживи дома ни.

Марк и Александра



[/bgcolor][bgcolor=red][/bgcolor]
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
08-05-2007 - 10:15:42
Здравейте и от мен! Радвам се, че попаднах на тази страница.
Много ви моля изпратете ми координати на мейла за такива специалисти, от които сте доволни. Аз съм от Пловдив и ми придстои влизане в собствено жилище та много искам да ползвам такива услуги.
мейла ми е marcheva.sd@mail.bg
Много ви благодаря предварително!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
09-05-2007 - 19:14:10
Zdraveite, izrabotvam interiorni proekti s 2D cherteji i 3d komputarna grafika. Proslediavane i avtorski kontrol. Ostaviam koordinati pri interes.
0888 697778 Irena
renna@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
20-05-2007 - 14:10:18
Здравейте,
Налага ми се да обзаведа мезонет на площ 120 кв.м. Идеята е да се отдаде под
наем и за това целта е да се направи функционален, с не много скъпи материали и да изглежда модерно. Ако има архитект - дизайнер, който ще приеме предизвикателството, моля да се свърже с мен на aradeva@mail.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
26-05-2007 - 23:10:33
Започвам ремонт на панелното си жилище.
Вече съм объркана и загубих представа какво точно искам да постигна.
Моля Боболина за координати на дизайнерите, с които е работила.
Имам нужда от цялостен професионален поглед на жилището ми.
Благодаря! m_meteksinova@yahoo.com
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
27-05-2007 - 20:14:06
Здравейте,

Нека и аз да споделя моя опит при работа с интериорни дизайнери. По мое мнение всеки трябва да ползва услугите на специялист в области, в които той не е компетентен ( не само за интериора, а по принцип ) . И така за моя апартамент аз са свързах с интериорното студио, което беше ползвала и дъщеря ми преди мен. Еми какво да ви кажа - кадърното си е кадърно. Направиха всичко - осветление, окачени тавани....... Подбирахме заедно материяли и мебели - естествено съобразено с моя бюджет. Абе получи се страхотно.

Ако искате координати може да ми пишете на: elica_raikova@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход