Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

моля, споделете мнението си за мебелите на Драго&Драго

Публикувано от rumba 
моля, споделете мнението си за мебелите на Драго&Драго
07-03-2007 - 09:13:39
Здравейте,
Търся кухня и обиколих доста мебелни магазини. Спрях се Драго& Драго, ако някой е поръчвал там, моля споделете мнението си.
ej
Re: моля, споделете мнението си за мебелите на Драго&Драго
16-03-2007 - 17:48:43
Има писано вече по въпроса...
Re: моля, споделете мнението си за мебелите на Драго&Драго
19-03-2007 - 11:58:44
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
Изпратено от: ivo107 (IP съхранено)
Дата: March 16, 2007 10:40AM


Здравейте всички,

Както обещах че ще пиша след монтажа, така и ще направя.Първото с което ще започна е ЧЕ СЪМ ДОВОЛЕН!И ТО МНОГО!След толкова месеци търсене мисля че си заслужаваше.Но за тези които не са следили от близо моята сага ще кажа накратко:

1.Цената на кухнята без уреди е 1275лв за--> долни и горни шкафове 2,50/1,20м (8 шкафа+4 чекмеджета)
2.Допълнително "Драго&Драго" ми взеха 80лв за да ми хванат на едната стена горните шкафове за тавана с хромови кръгли тръби ще стената не я биваше
3.Спазиха си срока - 1месец и 10дена (единия от шефовете искаше отлагане с 1ден но в крайна сметка отлагането беше само с 2часа от 9:00ч за 11:00ч)
4.ПРЕЦИЗЕН и ПЕРФЕКТЕН МОНТАЖ! С две ръце го казвам ако ви я монтира момчето което на мен ми я монтира (казва се Драго, май е един от собствениците)
5. Мивката си я взех от ТЕКА в ж.к.Гоце Делчев 86/50 с корито 40/40 и дълбочина 19 за цена 215лв - > много практична с размерите си!!!.....
6.Аспиратора е ФАБЕР-модел SYNTESIS бял цвят,каминен, и забелезете с HIP мотор и HI-LO дифузер, с мощност 800 кубика за перфектната според мен цена 345лв.--> СУПЕР ЗВЯР!Препоръчвам го за кухни без врати

Това е хора.....аз бях до тук с КУХНЯТА МИ....но не и с постинга и форума

Оставам на линия да обменяме опит.....

Поздрави

P.S: Ще взема да пусна един разяснителен постинг че темата стана дебела

P.P.S: Забравих...."Драго&Драго" -> тел.9515173

Успех!


Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт•Редактирай тема
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
Изпратено от: ivo107 (IP съхранено)
Дата: March 16, 2007 11:21AM


Здравейте,

Сетих се нещо.Значи:

1.не бъркайте "Драго&Драго" с "Драго&Радо" -> според мен името е с маркетингова и малко заблуждаваща цел.Все пак фирмата мисля че е малка и семейна, но пък евала на тях->държат по-ниски цени и работят добре (поне при мен ) така чрез реклама уста-на-уста си печелят клиенти от големите.Пък и мен лично ме дразни пренебрежителното отношение на големите фирми.

Хайде до скоро!

Поздрави
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход