Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

уреди за вграждане

Публикувано от wb 
wb
уреди за вграждане
21-02-2007 - 22:42:34
Здравейте,
предстои ми обзавеждане на кухня и съответно стигнахме до решение, че искаме печката (плот и фурна) да са вгадени. Някой може ли да ми препоръча някаква марка защото вече чух над 10 мнения на "професионалисти", но общо взето все противоречиви - аристон, индезит, кьортинг...В момента ползвам бяла техника изцяло Кьортинг и съм страшно доволна, но идея си нямам дали и с вградените ще е така. Казват ми че Аристон са уж най-добрите от този тип, но определено вече съм досто объркана.Някой ако може ли да сподели мнение и най-вече опит ще съм много благодарна.
За момента не знам какъв плот да избера - добрите стари плочи, керамичен или стъкло керамика с обикновени копчета или сензорен. За фурната съм горе долу наясно какво искам като характеристики така че само марка ме интересува. Също така незнам и какъв аспиратор трябва да избера, да може да дърпа миризмите при готвене, но все пак и да не е толкова шумен и да буди комшиите
Благодаря предварително на всички
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход