Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!

Публикувано от sv.marinov 
Re: aspirator i rezervni 4asti
07-03-2007 - 18:03:41
Руменчо, ако нещата не станат по договорения начин ще връщат, повярвай ми! А, иначе за закачката, оценявам чувството ти за хумор, но стилно-не значи скъпо, уютно-не значи скъпо, функционално-...още по-малко. За качествено съм съгласен, но няма проблем...стига да ни съвпаднат критериите. Не съм споменавал луксозно, модерно, актуално, светкавично...и т.н. Стопляш ли?
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
09-03-2007 - 18:37:30
Гн Sv Marinov , беднавие фантазията какво чудо ВИ чака, по добре си направете САМ един проект с цветовата гама на теракот фаянс и тн,,,,, И КОНТРОЛА -лично от вас. А относно, закачката ако съм ви засегнал моля да бъда извинен.Защото почти всеки ден се сблъсквам с новото строителство. УСПЕХ
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
10-03-2007 - 14:33:06
avatar
Ако искате да видите резултатите от такава дейност, можете да погледнете моето Портфолио TemZaDesign. За съжаление забравих да направя снимки 'преди'. А за вдъхновение можете да разгледате блога ми Trendoffice, където всеки ден публикувам нови мебели, осветление, обзавждане за бани, дески стаи, изобщо продукти за интериора, както и най-новите и интересни тенденции в обзавеждането. От там можете да се свържете с мен за помощ или консултация чрез e-mail.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-03-10 14:34 от trendoffice.
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
10-03-2007 - 21:54:18
резултатите от такава дейност, можете да погледнете моето Портфолио TemZaDesign. За съжаление забравих да направя снимки 'преди'. А за вдъхновение можете да разгледате блога ми Trendoffice, където всеки ден публикувам нови мебели, осветление, обзавждане за бани, дески стаи, изобщо продукти за интериора, както и най-новите и интересни тенденции в обзавеждането. От там да се свържете с мен за помощ или консултация Отвори си пощата
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
11-03-2007 - 18:52:31
С удоволствие бих ви помогнала. След 20 март ще бъда на телефон 02 8666590 и ако екипа ми е наличен в София можем да говорим, ако не с удоволствие ще ви дам съвети.
Ина
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
11-03-2007 - 18:56:52
Добавям и e-mail ако някой иска нещо да консултира до посочената дата.
info@prolxter.com
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
21-03-2007 - 00:15:15
Относно въпроса за довършителните работи в апартаменти,къщи,вили и т.н.
Ние сме фирма занимаваща се точно с тези проблеми на хората.
Опитайте при нас.
www.trit2002.com
snimka.bg/ раздел окачени тавани
[www.bgphoto.net]
Ще се радваме ако можем да бъдем полезни на всеки който има нужда.
Разгледайте и се убедете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход