Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!

Публикувано от sv.marinov 
Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
20-02-2007 - 22:38:52
Има ли фирми, които предлагат всичко това? Става въпрос за малко жилище, което е на шпакловка и замаска. Нямам време и възможност да се занимавам с всичко майстори, материали, интериорни решения и т.н. Препоръчайте ми някой, който би се ангажирал с довършителните работи, дизайн, помощ с обзавеждането, абе всичко необходимо за да стане годно за живеене. Нуждая се от компетентни хора, защото и без това малкото пространство трябва да се усвои макс. ефективно, стилно, уютно и на всичкото отгоре функционално?! Ако някой има лични впечатления от коректна фирма, която си върши работата качествено, извършва стриктен контрол и се допитва на всеки етап до възложителя, моля да сподели. Е и да не са скъпчии...Май много искам!? Ако някой смята да ми се самопредлага, по-добре на sv.marinov@mail.bg, да не спамиме с рекламки! А и още нещо...не ми е спешно, разполагам с достатъчно време, но искам работата да се свърши изключително прецизно и качествено!!!
Лека вечер и успешна седмица!
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
22-02-2007 - 20:03:01
Zdraveite,az imam sashtia problen kato sv.marinov.Shte sam vi mnogo blagodarna ako mi pati niakoi koordinati na takiva firmi na v.lalova@abv.bg.Predvaritelno vi blagodaria.Interesuvan se ot firmi,koito sa na teritoriata na Sofia. :]
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
23-02-2007 - 14:10:32
az tazi gpdina za varshih Nacionalna hudojestvena Akademia-Sofia.Edni moi kolegi imat firma za interioren desing i obzavejdane(te se zanimavat sas proizvotstvoto i ma samite mebeli.Az im snimam niakoi neshta ako iskate moga da vi prati niakoi snimki.Moiat mail e milko.atanasov@abv.bg pusnete mi edno pismo i ako is kate shte vi varna tehnite kordi nati sas niakoi tehni snimki
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
24-02-2007 - 12:32:41
Blagodaria za snimkite,mnogo sa ideini. smiling smiley
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
25-02-2007 - 15:12:39
УВАЖАЕМИ ГОСПОДА,

Фирма “ТОПДООР” ООД има удоволствието да Ви предложи вътрешни интериорни врати на словенската фирма “LIPBLED”.
Изделията на словенската фирма “LIPBLED”, включват богат асортимент от входни и вътрешни врати, сертифицирани по ISO 9001, произведени от висококачествени материали, безопасни за човека и околната среда.


А. Вътрешни дървени фурнировани врати
I. Описание: дървени пресовани врати комплект с каси; по каталог; пълнеж: хартиен, тип “пчелна пита”, плочи от дървесни частици, плочи от дървесни частици олекотени; брави: обикновени, секретни за цилиндрични ключалки, за сервизни помещения;
II. Цветове и десени:
1. Фурнири: бук, явор, дъб – 3 цвята, лимба, махагон, череша,
бял ясен
2. CPL: бук, явор, череша, бял/RAL 9010/
3. Декор: бук, светъл дъб, тъмен дъб, бял ясен, череша,
бял/RAL 9010/


Във връзка с ваши настоящи и бъдещи проекти, изпращаме Ви описание на интериорните врати на словенската фирма “LIPBLED”.
При проявено желание от Ваша страна за по-подробна информация на предлаганите изделия от Словения, ние сме на разположение.




За контакти: Г. Вълев сл.тел: 02/ 489 46 30
Тел/Факс: 02/ 8 299 177
GSM: 0889 850 419
e-mail: topdoor@abv.bg
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
27-02-2007 - 22:28:14
Благодаря на всички, които ми изпратиха инфо на е-пощата, но се питам...никой ли не може да каже две-три добри думи за подобна фирма-изпълнител!? Сигурен съм, че сте се сблъсквали с подобен проблем, а и ще е полезно за доста хора.
Поздрави.
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
05-03-2007 - 23:07:55
здравейте, ние сме фирма която се занимажа с изработка на всички видове камъни изработваме: облицовки,стълбища,барплотове, бани и всичко останало имаме наши идеи и работим с идеи на клиента. Поради новото име на фирмата не сме много известни работим на максимално ниски цени и максимално кратки срокове. Занимаваме се оште и с поддръжка на камъни и почистване кристализация импрегнация и всичко друго, възтановяваме и придаваме предишен вид на камъка.Фирмата има отдел и за довършителни работи и всичко, с две думи показвате жилището казвате как искате да бъде и от нас всичко останало. Ще се радвам ако някои прояви интерес и му окажем нашето съдеиствие за всичко ако някои се интересува моля пишете на ..... onnik_1980@abv.bg или на тел. 0899771306.. 0888657145 Предварително благодаря.
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
05-03-2007 - 23:47:27
СТИЛНО УЮТНО ФУНКЦИОНАЛНО К А Ч Е С Т В Е Н О






- И ДА НЕ Е СКЪПИЧКО :crazy:
Re: Довършителни работи, интериор и обзавеждане?!
05-03-2007 - 23:55:21
АКО МОЖЕ И НЯКОЙ ЛЕВ ПОСЛЕ ФИРМАТА ДА ВЪРНЕ :}
aspirator i rezervni 4asti
06-03-2007 - 19:00:10
ot kade da nameria 1000kyb.dvigatel za dom .aspirator?



rbinen tip .range"> confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход