Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
12-02-2007 - 00:20:23
Zdrasti!
Za pryv pat mi se nalaga da kupuvam kuhnia. Prostranstvoto e dosta malko, a triabva da sybera pechka,kotloni,hladilnik,mialna mashina,peralnia,mivka,hubav absorbator...na vsichkoto otgore pokrai veche montiranite gazovo kotle i kutia za vodomer.. smiling smiley Iska mi se da stane udobno vse pak, i se chudeh... pri vgradenite uredi ima li znachenie koe do/nad koe shte stoi? Naprimer, triabva li da se ostavi prostranstvo okolo gazovoto kotle, moje li pechkata da e do mialniata ili peralniata...ili pod/nad hladilnika spinning smiley sticking its tongue out
Re: podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
13-02-2007 - 12:51:33
zdr.ami ob6to vzeto si ima pravila pri razpredelenieto na uredite pak bilo te i vgradeni.Primerno ne e dobre hladilnika i pe4kata da sa edin do drug,a da sa razdeleni ot nqkakvo prostranstvo moje 4ekmedjeta ili tesen 6kaf.No tova ve4e si zavisi ot prostranstvoto s koeto razpolaga6 i negovoto nai funkcionalno izpolzvane.Ob6to vzeto problema e 4e gotovite kuhni se sastoqt ot standartni moduli koito samo se razmestvat v zavisimost ot jelanieto na klienta i mogat da ostanat prostanstva koito ne sa maksimalno usvoeni.Naskoro brat mi si pravi kuhnq i ima6e pdoben problem i se svarza s edna malka firma koqto mu izgotvi proekt i perspektivna skica na kuhnqta i ne6tata se polu4iha dosta dobre.Mislq 4e dori ne mu vzeha pari za tova a samo za izpalnenieto.
Re: podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
13-02-2007 - 21:36:19
mersi mnogo za byrziqt otgowor :-)

Kato cqlo shte byde polezno ako mojesh da dadesh imeto na firmata i koordinatite im. Hubawo e da znaesh che nqkoi e dowolen ot tqh :-)
Re: podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
14-02-2007 - 12:19:55
Пробвай с Драго&Драго

След 1-2 месеца по мъките на тях се спрях.

Почти съм сигурен че ще останеш доволен от цената и проекта.Само уредите за вграждане са им скъпи защото не са вносители (слагат си печалба).

Поздрави
Re: podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
14-02-2007 - 14:26:18
Не е препоръчително също така мивката и печката да са едни до други. Въобще ако проблема Ви е само в правилното и желано от Вас разпределение на отделните блокове Ви препоръчвам програмки, с които се проектира разположението. Работи се леко с тях и имат добър набор от библиотеки с модулите, като могат да се избират и коригират размерите и външния вид. Мога да Ви посоча много такива програмки - ето Ви една на ИКЕА - трябва да си я свалите от тази страница:
[www.ikea.com]
Ако желате други - пишете.
Re: podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
15-02-2007 - 21:53:14
zdr.mislq 4e firmata be6e MILMAR STUDIO,a telefona koito uspqh da namerq e 0898599073.Uspeh
Re: podredba na uredite vyv vgradena kuhnia
16-02-2007 - 08:42:36
Mnogo blagodaria na vsichki spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход