Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

основен ремонт

Публикувано от eosss 
основен ремонт
07-01-2007 - 11:14:52
Здравейте¡това лято планирам осножен ремонт в апартамента които имам в Софиа.Мисля Че се нуждая от сьвет на специалисти,архитект искам ножо разпределение на апартамента ако е вьзможно,строители специалисти и добри материали,за бани,кухни под.Някой знае ли за такива хора?За предпоЧитане ли е да наема фирма,и коя ?Как мога да намеря такажа фирма и как вьрвят цените на този вид услуги.Благодаря предварително¡ Викториа
Re: основен ремонт
09-01-2007 - 09:28:23
Здравей, Виктория, Аз се занимавам с цялостната услуга която ти е необходима. Ние предлагаме на клиентите си проект на тяхното жилище в новия вяриянт с реконструкциите и промените които биха желали да се направят.След удобрението на проекта можем да предложим и изпълнение на строително ремонтните дейности които са необходими както и изпълнение на мебелите които са залегнали в проекта, както и всички допълнения ня интериора. Цената варира в зависимост дали се проектира целия интериор или само новото разпределение.Ако мога да съм ти от полза "Интериорен център"ЕООД Зорница Матракова 0896752692
954-90-07
Re: основен ремонт
20-01-2007 - 17:55:20
Здравейте!Мога да ви препоръчам хората,които направиха ремонт на жилището ми.Смятам,че доста добре се справиха.Не са фирма,а майстори,но предимството е,че ми излезе по-евтино, а от качеството е на ниво.Ако ви интересува повече за тях пишете на е-маила ми:borislava__petrova_borisova@abv.bg.чао от мен и успех!
Re: основен ремонт
23-01-2007 - 14:49:47
Zdraveite-izpolzvate li profili NMC za dizain?
Re: основен ремонт
02-02-2007 - 13:34:14
Здравей, Виктория,
мисля,че мога да помогна.Занимаваме се с комплексни ремонти / за съжаление от няколко години само на новопостроени апартаменти / и ако желаете моля обадете се.
Информация от сайта ни www.nimbusbg.com
Успех!
smiling smiley
Re: основен ремонт
08-05-2008 - 10:55:25
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис. Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Re: основен ремонт
09-05-2008 - 14:23:27
Мога да Ви препоръчам добър майстор, който ще огледа жилището Ви и ще Ви даде добри идеи.Много съм доволна от качеството на работата му, а и цените са нормални.Обадете се на Цветан Иванов, тел.0895344212.Успех.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход