Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да знаете добра фирма за кухни?

Публикувано от ivo107 
Да знаете добра фирма за кухни?
03-01-2007 - 11:41:23
Здравейте,

Търся фирма която се занимава с производство на кухни от ПДЧ.Търся фирма при която изработката е добра и цената е прилична.Далеч съм от мисълта "качествено и евтино" , но поне фирмата да работи добре, коректно, на прилични цени.

Става въпрос за София.

Ако сте поръчвали кухня от свястна фирма моля кажете, че сме с малко дете и без кухня малко е неприятно.

P.S: Честита Нова 2007




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-03-21 18:09 от admin.
Re: ДА ЗНАЕТЕ ДОБРА ФИРМА ЗА КУХНИ?
03-01-2007 - 16:11:14
Мисля, че се казваше "ФИЛДА" или нещо такова.
0888/236-053 - Пламен Филев
Правят много хубави неща. Успех!
Re: ДА ЗНАЕТЕ ДОБРА ФИРМА ЗА КУХНИ?
21-03-2007 - 00:40:35
Ами опитай и при нас,напълно безплатен проект,държим най-вече на качество и добри цени.
www.trit2002.com
Ето и нещо допълнително:
[www.bgphoto.net]
Re: ДА ЗНАЕТЕ ДОБРА ФИРМА ЗА КУХНИ?
21-03-2007 - 09:19:45
Димат Омега в зала Христо Ботев
Re: ДА ЗНАЕТЕ ДОБРА ФИРМА ЗА КУХНИ?
21-03-2007 - 09:32:53
Аз съм ползвал услугите на фирма Висота от Благоевград и съм изключително доволен!техен представител дойде ,взе размерите,направи идеен проект,изпрати ми го по интерент,съгласувахме го няколко пъти и след това дадох предплата и заплатих след монтажа и в къщи.Останах приятно изненадан от професионализма както и от цената за което съм им благодарен и до ден днешен и затова си позволявам да ги препоръчвам,защото се убедих в качеството на материалите и от отношението към мен като клиент.С радост ползвам както кухненската мебел ,така и мебелите в хола ,мебели за банята и антрето.След известно време при тях ще си поръчам и спалня-защото за мен са истински ПРОФЕСИОНАЛИСТИ ,които влагат не само качествени материали ,но и уважение и специално отношение.
Имат чудесен шоурум в Благоевград,офис в София и зареждат на едро МосюБриколаж,Практикер и други фирми.
Позволявам си да ви ги препоръчам,не че имам личен интерес,а защото за мен са хора -които уважават парите на клиентите си!
Може да ги видите на следния адрес;
www.visota.com
Re: ДА ЗНАЕТЕ ДОБРА ФИРМА ЗА КУХНИ?
21-03-2007 - 18:02:22
A nqkoi ako znae dobra firma za kuhni za Bourgas da kaje smiling smiley
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
22-03-2007 - 11:53:15
[www.trit2002.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-03-22 11:54 от трит2002.
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
23-03-2007 - 14:50:21



НА ФИРМА VISOTA КАТО ГЛЕДАМ ЦЕНИТЕ ВИСОКО МИ СЕ ИЗПРАВЯ КОСАТА




КАКВО КАТО СА ОТ MDF ШКАФОВЕТЕ :loveu:
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
27-03-2007 - 02:06:12
Utre 6te ti dam nai gotinite za taq rabota maika mi raboti w reklamata na tezi i gi znaeme wsi4kite tezi koito ni praviha na6ta ba4kat to4no na normalni ceni i ka4estweno i sme mnogo dowolni no neim pomnq imeto taka 4e utre 6te im wzema dannite i 6te wi gi napi6a i az bqh s malko dete i bez kuhnq taka znam kakwo e
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
03-08-2007 - 21:50:03
аз си правих кухня в ПЕРФЕКТ МЕБЕЛ ООД останах толкова доволна ,4е от тогава само ги хваля за 1950лв ми направиха ъглова кухния с ветикални плотове като в цената влиза и транспорта и монтажа и тъи като много бързах я направиха за 22 дена.
perfektmebel.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход