Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да знаете добра фирма за кухни?

Публикувано от ivo107 
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
13-02-2008 - 11:27:58
Здравейте! Аз си направих кухня по индивидуален проект , доволна съм, тъй като срока и качеството на изпълнение е доста добро и цените също! Ако няой се интересува мога да му пратя на мейла снимка, и да го свържа с тази фирма която ми направи кухнята. - В цената включват и проектиране, изработка , доставака и монтаж , което е много добро решение.Аз останах много доволна , и си поръчах също и барплот към кухнята.Мейла ми е vvr_secret@mail.bg
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
01-03-2008 - 12:25:25
Хубаво и евтино предполагам се търси smiling smiley. Късмет наистина. И аз имам едно малко щастие от скоро и зная че удобствата са много важни. Късмет от мен :}


TGDesign.hit.bg
0888 50 89 67
Стоян Тотин
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
25-03-2008 - 00:24:59
Само не избирайте "БОГЕ-СТИЛ".Поболяха ме-високи цени,а никакво качество.Имат лъскав офис на "Хр.Ботев" в София,но не се подлъгвайте,че и производството им е лъскаво,сиреч качествено.
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
13-04-2008 - 22:25:09
Zdraveite,ot dosta vreme sledq foruma na imoti.net,no do sega ne sam uchastval v nego. Kato cheta kolko negativni mneniq ima v nego,ako trqbvashe da se obzavejdam skoro mojebi shtqh da go otloja. Izliza che v Sofiq chovek ne moje da si kupi mebeli bez da go pobolqt ili izlajat.Az sam chovek obzavel nqkolko apartamenta s firmi,estestveno balgarski i ne sam se pobolql nito se chuvstvam izlagan.Vijdam che mnogo ot vas se pritesnqvat ot doplashtaneto do 100% predi zakarvaneto na mebelite,no moga da garantiram che pochti vsichki firmi rabotqt taka i az kato klient ne sam imal problem s tova.Porachval sam mebeli ot 6-7 firmi v Sofia i edna ot tqh e BOGE-STYLE.Prez 2003 godina obzavedoh dvata si apartamenta na ulica Gladstoun kato 90% ot obzavejdaneto beshe ot BOGE-STYLE(polovinata vnos ot Italiq drugata polovina proizvedeno v Bulgaria).Sas saprugata mi bqhme tolkova dovolni,che dosega sme gi preporachali na nqkolko nashi priqteli i nikoi ne ni se e oplakal.Za men BOGE-STYLE si ostava korektna firma i vinagi bih q potarsil otnovo :!:
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
21-06-2008 - 12:38:37
Re: Да знаете добра фирма за кухни?
23-06-2008 - 21:44:15
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход