Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интериорен дизайн по фън шуй

Публикувано от plamena 
Re: интериорен дизайн по фън шуй
02-11-2006 - 15:36:49
Здравейте, попаднах на тази тема случайно, но мога да ви помогна с повече информация. Аз съм редактор на станица с линкове с много информация за Фън Шуй и там има доста подробности за това учение. Ако искате може и мен да ме питате за нещо конкретно smiling smiley
Re: интериорен дизайн по фън шуй
08-11-2006 - 21:03:29
Bih iskal da se svurja s designer vutre6en interior za obzavejdane na nov apartament v Stara Zagora!

e-mail: koceatanasov@gmail.com

Blagodaria Vi!
Re: интериорен дизайн по фън шуй
10-11-2006 - 17:48:03
Аз също моля да ми изпратите координатите на момичето от Пловдив на адрес xtb@abv.bg Благодаря предварително!
Re: интериорен дизайн по фън шуй
17-11-2006 - 15:14:59
Ще бъда благодарна ако ми изпратите координати на момичето от Пловдив. Бих искала да се посъветвам с нея! Предварително благодаря !!
Re: интериорен дизайн по фън шуй
19-11-2006 - 01:09:24
Zdrasti na vsichkismiling smileyKazvam se Kristina i sum zavurshila licenziran kurs po Feng Shui vuv Mastery Academy of Chinese Metaphysics.Ako nqkoi jelae konsultaciq shte se radvam da pomognasmiling smiley
Re: интериорен дизайн по фън шуй
22-11-2006 - 19:31:17
Моля за координатите на дизайнерката от Пловдив. Благодаря!
dmmi@abv.bg
Re: интериорен дизайн по фън шуй
22-11-2006 - 20:42:25
smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2006-11-22 20:57 от plamena.
Re: интериорен дизайн по фън шуй
29-04-2007 - 09:12:21
Здравейте, занимавам се с тази наука ,защотото за мен е наука - от няколко дни. Все още се ориентирам в нещата, но ми предстои ремонт и бих искала да подобря вътрешното си състояние . Още повече че според годината на рацдането ми ,числото Гну ми е 9 и аз живея в апартамент ориентиран изцяло на югозапад, което за мен е пагубно. Моля помогнете ми. Живея във Варна.
Re: интериорен дизайн по фън шуй
30-04-2007 - 17:45:22
Здравейте
искам да ви информирам , че вече и в София има специализиран магазин където се предлагат
фън шуй символи , инструменти, литература , кристални друзи , полускъпоценни камъни и фигурки изработени от тях , както и компетентна помощ при избора и индивидуални консултации.
.Адрес: кв.Лозенец, ул. " Хр. Смирненски " N 29-37 / над пл. Журналист /
Re: интериорен дизайн по фън шуй
02-05-2007 - 16:52:01
Здравей Кристина! Бих желала да подновя спалнята си и от това как да разположа леглото си зависи и разположението на останалите мебели. Надявам се на съвета ти и предварително благодаря. Стаята е с разположение юг/прозорец/ и север/портална врата към хол/, с размери 3,4/3м.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход