Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мека мебел

Публикувано от Светла 
Светла
мека мебел
08-06-2006 - 21:46:23
Някой да има опит с поръчки на хубава мека мебел /лека/??

Благодаря
eli
Re: мека мебел
10-06-2006 - 15:07:36
Re: мека мебел
22-06-2006 - 14:31:02
mojete da probvate v Mebelnia Art Salon na Mmobili na bul. "Cerni vrah" v Sofia /bivshia zavod "Vitosha", mnogo hubavi nesha ima
rori
Re: мека мебел
05-07-2006 - 18:50:21
Re: мека мебел
16-07-2006 - 11:28:27
"GRAF"- София внася мека мебел от Италия ,по каталог . Не поддържа складови наличности ,тъй като изборът е изключително голям. Поръчката е готова за транспорт към България след 15 до 25 дни . Доставката се извършва за не повече от 7 дни . Качеството е чудесно . Има по-скъпи и по -евтини модели .Транспортът се включва в цената .От осем години досега няма нито един недоволен клиент.
Партньорите в Италия - "RIZ - Group"са холдинг,който включва производство освен на мека мебел /"RIMA" / ,така и на кухни /"GORI"/, на спални и детски стаи"RIGO", на мебели за дневната и др. Така че в "GRAF"може да се поръча цялостно обзавеждане на къща и апартаменти .
"GRAF" внася и незамърсяеми покрития "WESTOX" от Австралия ,с което практически може да формира цялостно интериорно предложение .

Re: мека мебел
17-07-2006 - 15:53:49
от два месеца търся мека мебел и все не мога да си харесам или пък цената ми е прекалено висока.
искам двойка и тройка от естествена кожа до 2000 лв. възможно ли е? има сега една промоция в Айко, ама не ми харесва модела.
и още един въпрос- запарва ли естественана кожа?
благодаря предварително!
Re: мека мебел
16-03-2007 - 21:04:45
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход