Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дизайнер или архитект

Публикувано от valio1900 
Дизайнер или архитект
26-12-2009 - 11:52:08
Предстои ми ремонт, преустройство и обзавеждане на стара сграда. Не знам от къде да започна да потърся архитект или е добре да започна от дизайна за да залегнат в проекта и евентуални промени по разпределението на помещенията?
Re: Дизайнер или архитект
20-01-2010 - 10:10:30
avatar
Първото, което трябва да направите, е да си помислите къде какво искате да правите в жилището - коя стая каква функция искате да има, къде Ви харесва да се храните, например, да четете и т.н. И след това да се консултирате с интериорен дизайнер - възможно е да получите някои по-практични предложения или съвети как по-рационално да използвате площта в жилището. След това, когато вече имате ясна концепция, трябва да разговаряте с архитект, за да сте сигурни, че идеите Ви, ако са свързани с конструктивни промени, са изпълними и реализацията им е напълно безопасна. Като интериорен дизайнер бих могла да Ви бъда полезна както с консултация, така и с проект и помощ при реализацията му.

Т. Захариева
0887 974 535
www.trendoffice.webs.com
Re: Дизайнер или архитект
18-03-2010 - 12:26:10
avatar
поискай примери за предишната работа на дизйнера или архотекта
имай предвид че той ще те пита какво искаш и просто ще ти помогне smiling smiley
Re: Дизайнер или архитект
26-03-2010 - 09:29:56
Здравей .Първоначално е добре Вие самия да знаете какво желаете като резултат .Хубаво ще е да се консултирате с интериорен дизайнер ,който би ви дал напътствия и идеи .Може също така и да се направи примерна 3-д визуализация .След това вече може да се ориентирате към архитект, който ще реши дали всичко е изпълнимо .Като дизайнер мога да предложа услугите си ако имате желание за реализирането на проекта ви.



Н.Веселинова
0893251387
гр.Пловдив

www.krotaldesign.net
Re: Дизайнер или архитект
26-03-2010 - 10:53:38
www.krotaldesign.net - аз не мога да го отворя
Re: Дизайнер или архитект
26-03-2010 - 14:02:10
Ние в момента го обновяваме може да излиза проблем затова .Ако ми дадеш скайп или е-майл ще ти пратя проекти да видиш и ще обсъдим въпросите които имаш.
Re: Дизайнер или архитект
02-04-2010 - 19:53:07
Здравейте и от ВЕА дизайн ..



Това е нашия сайт : www.vea-design.net



В него има доста информация за услугите ,които предлагаме ...ще се радваме ако можем да ви бъдем полезни....!
Re: Дизайнер или архитект
14-04-2010 - 14:28:43
Здравейте!
Ако ми позволите и аз да дам един съвет на човека, бих го посъветвал да се обърне първо към архитект, с който да обсъди идеите си. Предполагам, че никой няма да му откаже безплатна консултация, включително и аз. Правилото е, че ако Възложителят предвижда смяна на предназначението на помещенията, намеса в конструкцията или конструктивните натоварвания, се изисква издаване на Разрешение за строеж, за което е необходим пълен набор проекти. Включително и проект за енергийна ефективност.

арх. Е.Павлов
pavlov_arch@abv.bg
Re: Дизайнер или архитект
07-05-2010 - 23:39:34
Ako imate nujda i Vi haresvat nashite idei svarjete se s nas, www.ardstyle.com
Re: Дизайнер или архитект
18-05-2010 - 10:41:42
започвам от първата тухла и сшършвам с усмивката от моята работа. Интериорен дизайнер съм 0887829334
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход