Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

паркет

Публикувано от neli 
паркет
25-03-2006 - 23:04:10
Можете ли да ми кажете дали е възможно да се постави паркет в нова кооперация без проблеми.Вътрешната мазилка и шпакловка са направени през септември 2005г.а външната изолация я сложиха сега.Притеснявам се от влагата още повече,че апартамента е на 1ви жилищен етаж,над гаражи.На плочата фирмата е поставила изолация Ако паркета поставим през лятото това достатъчно ли решава проблема с влагата в новата кооперация?
Re: паркет
27-03-2006 - 10:02:52
Влагата е проблем.Преди да положите паркета или да започнете с обзавеждането,бъдете сигурни ,че влагата е под 50 %.Ако атмосферните условия,не са спомогнали за изсушаването,може да ползвате изсушител.Ако се спрете на този вариант - има две възможности: да си закупите такъв или да ползвате под наем.
Re: паркет
05-04-2006 - 19:21:57
Да наистина е проблем за да се положи паркет трябва поне 6 месеца да са минали от завършването на мокрите процеси. И през това време да е проветрявано от време на време. Посетете [www.parket-bg.free.bg] Там има доста разнообразие от фирми с тази деиност и се косултираите с тях, също така има и линкове към форуми по темата.
mel
Re: паркет
08-04-2006 - 23:57:16
zdraveyte, interesuvat me firmi za laminiran parket v plovdiv. molya da mi podadete nyakakvi koordinati.
blagodarya vi predvaritelno.
Re: паркет
15-04-2006 - 15:20:39
mel Написал:
-------------------------------------------------------
> zdraveyte, interesuvat me firmi za laminiran
> parket v plovdiv. molya da mi podadete nyakakvi
> koordinati.
> blagodarya vi predvaritelno.
>

[www.dani96.com] Това е за Пловдив. Може и да има още това е първият на които попаднах виж [www.parketi.free.bg] Успех
Re: паркет
10-11-2006 - 22:12:50
Посетете новия форум Всичко за паркета може би там ще ви бъде отговорено компетентно
Re: паркет
26-05-2007 - 17:50:53
Най- добре е преди да слагаш паркета да измериш влагата на замазката.

[parket-bg.free.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-06 11:27 от nasco2.
Re: паркет
08-05-2008 - 10:50:49
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис. Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход