Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Входна врата

Публикувано от Trailblazer 
Входна врата
23-06-2008 - 21:21:28
Здравейте! Имам апартамент ново строителство на, когото съвсем скоро му предстои акт 15. Още от самото начало, когато сключих договора, фирмата се задължаваше да ни предаде апартамента при акт 16 на шпакловка и замазка, с PVC дограма, входна и интериорни врати. Фирмата беше абсолютно изрядна в началото във всяко едно отношение и каза, че ще се съобразява с нашите желания при избора на вратите и някои други неща. Всичко стана съвсем различни обаче. Опитаха се да ми натресат възможно най-евтини и некачествени врати. След големи разправий ги отказах, а те обещаха да ми приспаднат и върнат парите за тях. Най-голяма обаче беше изненадата ми когато ми казаха, че входната ми врата струва 370 лева и че те ще ми върнат за нея тези пари. Та въпросът ми е има ли въобще на пазара толкова евтини входни врати? Все съм чувал за такива по 550...600 лева, които не са много читави, ама за толкова евтини не бях. Confused Питам защото имам чувството, че фирмата май иска да ме "извърти" и да мине тънко. На фона на това което предлага Солид-55 - читава врата за 1000...1500 лева - тези 370 лв направо ме ужасяват Mad
Re: Входна врата
23-06-2008 - 21:57:29
Според мен врата под 700 - 800 лева няма да е много сигурна
за да намлят цената все са си спестили нещо
което намалява сигурността
Re: Входна врата
23-06-2008 - 22:17:17
www.illuzia.biz - интересен сайт
Re: Входна врата
23-01-2010 - 18:59:41
Quote
Trailblazer
Здравейте! Имам апартамент ново строителство на, когото съвсем скоро му предстои акт 15. Още от самото начало, когато сключих договора, фирмата се задължаваше да ни предаде апартамента при акт 16 на шпакловка и замазка, с PVC дограма, входна и интериорни врати. Фирмата беше абсолютно изрядна в началото във всяко едно отношение и каза, че ще се съобразява с нашите желания при избора на вратите и някои други неща. Всичко стана съвсем различни обаче. Опитаха се да ми натресат възможно най-евтини и некачествени врати. След големи разправий ги отказах, а те обещаха да ми приспаднат и върнат парите за тях. Най-голяма обаче беше изненадата ми когато ми казаха, че входната ми врата струва 370 лева и че те ще ми върнат за нея тези пари. Та въпросът ми е има ли въобще на пазара толкова евтини входни врати? Все съм чувал за такива по 550...600 лева, които не са много читави, ама за толкова евтини не бях. Confused Питам защото имам чувството, че фирмата май иска да ме "извърти" и да мине тънко. На фона на това което предлага Солид-55 - читава врата за 1000...1500 лева - тези 370 лв направо ме ужасяват Mad

и са били прави, защо да няма блиндирана врата на такава цена ? За България при условие че всичко е толкова скъпо материали и т.н може би.. наистина не може да се произведе хубава блиндирана врата за тези пари.. но виж тези: www.eve-x-ltd.com колкото икономиката на една държава е по силна толкова повече материал и блага за гражданите. тъй че напълно е възможно цената на блиндираната ти врата да е толко като включим и високото качество ! А ако искаш вратите да са си български .. наистина ще трябва да дадеш доста парички. Успех !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход