Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос относно цена на интериорни врати

Публикувано от mtodorov 
Въпрос относно цена на интериорни врати
23-06-2009 - 12:21:36
Здравейте съфорумци. Имам въпрос относно цена на интериорни фурнировани врати. Имам да правя 16 такива дадоха ми оферта. Плътна врата без дръжките излиза 540 лева а такава със стъклен кант 8 см матово стъкло към 700 без дръжките. Нормална ли е тази цена според вас. Пълнежа е хубав пресована дървесина с дупки посредата. Благодаря предварително за отговорите.
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
12-08-2009 - 23:18:45
Качи някоя снимка или дай линк.
- това врата ли е (имат фалц) или табла на панти (без фалц, таблена врата)?
- с какъв фурнир е дъб, орех, екзотична дървесина?
- фурнира лепен ли е по тънката част на вратата или е с вложка от масив?
- със какви панти е скрити (скъпи) или видими (има и много ефтинджос)
- Това цена за врата с колко дебела каса е? 12 см. 16 см. 32 см? Касата заоблена ли е или е ръбеста с прави ъгли.
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
13-08-2009 - 16:21:59
- Имат фалц и вратите и касата и певазите заоблени са. Фурнир орех пантите са открити качествени са Касите са средно 18 см. Пълнежа на вратите е австрииски тежички са .
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
13-08-2009 - 16:34:54
avatar
Цената 540лв с ддс, каса и монтаж ли е? Защото ако не е според мен ще можеш да намериш подобни врати и на по-изгодна цена, но ако качиш снимки ще бъде по-добре. *yes*
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
13-08-2009 - 16:58:38
Естествено че с каса и монтаж. А тези които имат стъкло са 720 лева. Имах и по ниска оферта ама вярвайте вратите не приличаха на нищо....
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
14-08-2009 - 10:32:31




Тези врати ги ведях в един обект, взех телефона на монтажника (мога да ти годам), правят ги в...хммм или ботевград или във благоевград. Тоя модел каси сега са хит (по-сокро технорогията изисква по-модерни машини). Вратите са таблени, но пък струват под 400 лв. на бройка. С естествен фурнир са, можеш да си избираш дървесината, цвета и разни екстри, не съм привърженик на таблените врати, но скоро видях такива, но със скрити панти - визията е страхотна. Ако наще могат да ти направят такава врата но със скрити панти - горещо ти ги препоръчвам.
Същата врата но вече направена с фалц и с вложка от масив покрая ги правят в гърция, имат представителство на бул. Витоша в софия (с обкова и някоя друга шарка, ... че и стъкло ще ти е около 750 лв. на брой)
Дано да не те разводня и да отложа решението ти, но ще ми е приятно ако мога да ти помогна с инфо.
Успех
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
17-10-2009 - 15:47:31
Тези цени даже не са и "американски", луда работа но нали търсенето определя предлагането така че да не се оплакваме
Re: Въпрос относно цена на интериорни врати
23-01-2010 - 18:30:05
Quote
mtodorov
Здравейте съфорумци. Имам въпрос относно цена на интериорни фурнировани врати. Имам да правя 16 такива дадоха ми оферта. Плътна врата без дръжките излиза 540 лева а такава със стъклен кант 8 см матово стъкло към 700 без дръжките. Нормална ли е тази цена според вас. Пълнежа е хубав пресована дървесина с дупки посредата. Благодаря предварително за отговорите.

цифрите ми се струват невероятни.... , не знам за какво качество става въпрос и какви размери което указва влияние, но виж тук какви са цените 200 лв интериорна врата плътна ( пълнежа не е пчелна пита а скелет от чам )
теси със стъкла са по 250 лв някъде ако не греша ... като в цената пише че съдържа целия комплект дръжки брави панти и т.н
да не забравя и сайта: www.eve-x-ltd.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход