Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кухни и мебели от Синтезиз Дизайн

Публикувано от FactorR 
Кухни и мебели от Синтезиз Дизайн
09-04-2008 - 21:46:12
Внимавайте много! По-скоро се откажете да ползвате услугите им!

Ще бъда максимално обективен в коментара си. Работих с тях преди около година. Мацките в магазина се стараят да помогнат в избора, без да се натрапват. Това е много добре.
Внимавайте! Плащате цели 50% капаро от цялата сума за поръчката (както може да се досетите е много голяма за този вид мебели) и чакате цели 3 до 4 месеца. Запитайте се, Не виьдате ли риск в това. Както винаги, търговията в БГ е на феодално ниво. Фирмите нямат (или не искат да теглят кредит) свободни пари и работят с парите на клиента, т.е. прехвърлят целия риск за стоката върху клиента. След като мебелите дойдат в БГ, ще трябва да ги заплатите 100% преди да се окажат у вас. Т.е. преди някой да ги натовари или нахвърля до вас ...

Защо? ВНИМАНИЕ! Защото (и тук много внимавайте, това е основния момент) когато дойдат мебелите, както са опаковани, разопаковайте ги веднага при доставката. Веднага напишете протокол за констатирани нередности и дефекти и накарайте всички доставчици да се подпишат, веднага се обадете във фирмата и констатирайте проблема. Защото после ще бъде късно!!!! нали не сте забравили, че сте платили вече 100% и сте им в ръчичките.

Без да им мигне окото ще кажат нещо от типа:"Това петно, не е наш проблем, ние го доставихме, вие нищо не казахте, стояло е при вас и вие сте го търкали с неподходящ апарат, или сте го надрали сами..." И нищо няма да заменят или оправят. Тук трябва да си мутра да биеш директно, или връзкар или някой големец, да ти лизнат задника...Иначе не става, само с разговори и оплаквания...пак, това е България, това е обслужването, като на говеда ...

Ако все пак всичко до този момент (т.е. от 3 до 5 месеца чакане) вие наред, то сега вече няма да ви се размине. Идват монтажниците! Тези хора, са палячовци, работещи върху безумно скъпите мебели, които сте купили, като касапи в месарница. Целия дизайн, всички ваши усилия, всички ваши идеи и мечти отиват по дяволите. :g: :g: Реже се безразборно, без да се мери, без да се довършват, всичко виси или стърчи, половината неща са надрани или счупени, неща, които никога не бихте нарекли "очакваната красива мебел за моя дом" sad smiley

Аз отказах да подпиша протокола за приемане на мебелите...Исках всичко натрошено да бъде оправено. Тогава ми се разказа играта с тази фирма. Всички, както бяха толкова мили до този момент, се нахвърлиха срещу мен, как така аз не съм доволен, как така, те са вече 12 години на пазара, как смеем да ги упрекваме за глупости, ха ха ха, мебел за няколко хиляди лева, как така не си траем, и просто подписваме и това е, каво искаме ...

ВНИМАВАЙТЕ! След всичко това, аз виках още стотина майстори да възстановят това, което бе насрано, но в никакъв случай не бе моята очаквана мебел. Мислете, много мислете, какво ще ви очаква с тази фирма, едно голямо дърво ... и то все пак може да послужи за мебел moody smiley
Re: Кухни и мебели от Синтезиз Дизайн
10-04-2008 - 12:57:47
Ех, FactorR, как не се логна по-рано, за да те предупредя да не минаваш покрай Руски паметник и офиса на тези от Синтезис Дизайн? Там наистина те посрещат мазно и по добре отработен сценарий, но си личи, че са ти отредили ролята на наивна жертва. Всичко изглежда много "стилно" и европейско, цените са достойни за очакваното от теб качество, но .... до там. Мои приятели са се наденали на същия и имат такова негативно отношение към италианското, че вече отказват дори да ядат спагети :ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход