Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

смяна на входна врата на жилищна кооперация

Публикувано от rvelkova 
смяна на входна врата на жилищна кооперация
19-02-2008 - 16:49:19
:ami: Помогнете със съвет: трябва да се смени входната врата на блока (старата е дървена) с нова. Каква врата да избера - алуминиева, метална, дървена??? Ако някой е сменял такава врата и е ДОВОЛЕН от изпълнението, моля да ми препоръча фирма изпълнител!
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
22-02-2008 - 16:31:43
Сменяй при Табаков ООД.Ние на нашата старичка кооперация в Илинден я сменихме с Алуминиева.Перфектно стана а и евтино.Дървените,ПВЦ или металните излизат много скъпо а с "комунистически бабички" от входа ни писна да се занимаваме.
Те са намират в Лозенец ул.Златовръх 34
Айде Успех smiling smiley
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
23-02-2008 - 00:15:39
Благодаря! Тук - там виждам добре направени алуминиеви врати, но до този момент не мога да намеря фирма, която да изработва към тях и панел с пощенски кутии, а бабите от входа искат и електрическа брава, та да не тичат по стълбите... абе не ми е лесно smoking smiley та исках да попитам, тази фирма дали предлага такива екстри?
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
25-02-2008 - 10:43:46
Ами май да.Имах и такъв въпрос към тях. Тогава ми предложиха на едната част която е не отваряема да монтират ПВЦ панел,към който да се монтират и тези котии,като ме предупредиха че ще ги вземат от друга фирма изработваща такива.Това ми хареса че не ме излъгаха и да ми казват че всичко е възможно,че няма проблеми и тн.Предупредиха ме че въпреки всичко ако сложат такива кутии щяло да духа през отворите и да прави течение от което най-страдали тези на пъвия етаж или на партера-губела се изолацията,и затова не искали да се занимават с това,защото после почвали оплаквания от живущите по партерите.
Така или иначе не сложихме на входната врата п.к. а един съсед ги направи в някакъв дърводелски цех,и ги монтирахме отвън на стената.стана перфектно.Такива п.к.биха ти направили,сигурно,във всеки един мебелен цех.
Доколкото за ел.брава незнам.
Айде пак ти желая успех
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
07-03-2008 - 14:49:49
Интересува ме смяна на входната врата на блока.
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
28-03-2008 - 15:59:29
Дървената врата ( при добра изработка) винаги е за предпочитане
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
30-03-2008 - 17:30:18
Искам да ви се похваля - ние си я сменихме с алуминиева, сивичка, с пощенски кутии и ел. насрещник! Стана страхотна! Направи ни я фирма СААВ. Препоръчвам фирмата на всички, които се интересуват!!!!! Имат сайт в Интернет.
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
17-06-2008 - 15:29:45
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-23 20:30 от oneforall.
Re: смяна на входна врата на жилищна кооперация
23-06-2008 - 20:31:22
Солид 55
има продукт Входно пространство
Блиндирана врата с контрол на достъпа + пощенски кутии
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход