Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става тая?...

Публикувано от iciltd 
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 21:58:51
avatar
Quote
ASSETION
Ламята е на по-малко от половината ми килограми!
СМЯТАЙ! НА ПО-МАЛКО ОТ ПОЛОВИНАТА МИ!
АКО ИСКАШ УДРЯМЕ БАСА И ИДВАМЕ ДВАМАТА С КАНТАР ПОД МИШНИЦА?

Нормално е, все пак е млада красива висока и стройна, затова и съм си я взел...
Не съм като твоя тип мъже... които не им пука дали е куцо или дебело, важното е да им пуска лесно smiling smiley
Ламята ми е като бижу, затова и си я водя навсякъде с мен, за да я показвам...
Разбира се аз мога да си позволя да имам и няколко допълнителни играчки освен нея нали?
Не бих спал с жена над 55 килограма- АКО ЩЕ И ТОВА ДА Е ПОСЛЕДНАТА СВИНЯ... пардон - жена НА СВЕТА....
разбира се ако е над 175 мога да и отпусна още няколко килцаsmiling smiley особенно ако са където трябва!

АКО ИСКАШ МОЖЕМ ДА ПОКАЖЕМ ПО НЯКОЯ СНИМКА? - АЗ НЯМА НИЩО ПРОТИВ ДА ТИ ПОКАЖА ЛАМЯТА... АКО РАЗБИРА СЕ И ТИ ПОКАЖЕШ ТВОЯ СНИМКА? НО СИЛНО СЕ СЪМНЯВАМ ДА ГО НАПРАВИШ, ЗАЩОТО ТЕБ ТЕ Е СРАМ ОТ ВЪНШНИЯ ТИ ВИД...

Ама нормално... ти ако беше красива нямаше да си брокерка... ако беше умна също smiling smiley
Но разбира се имаш идеалните качества за тая професия...
Злоба, завист и липса на съвест.
Света е гаден... кофтито е че към някои хора е по-гаден smiling smiley
Съжалявам че си дебела!..
Всъщност излъгах... никак не съжалявам smiling smiley даже ми е кеф ахахахахаха

Много са ти комплексите, Простако, ама това си е твой проблем. Най- елементарни неща не схващаш, а ми писна да ти обяснявам.
Ти си въвлечен във вечни филми, ама толкова сюрреалистични, че чак- комични..........
Ако наистина грозните и дебелите стават брокерки, що така пищиш, че печелели много? :]
Как го правят,а?
Хем грозни, хем дебели, хем глупави, пък се напълниха с пари, а ти виеш на умряло от завист и злоба.:]
Ех, Простако, аз пък от сърце и душа те съжалявам- колкото повече сте лузърите, толкова по- нездравословно място за живеене е около вас. Няма да го схванеш, за теб еталон за благополучие ще си остане апартамента в Модерното и лойта на ламята ти.
Ако ми се хвалиш, че си Аполон със 100кг. живо тегло, наистина понятие нямаш от стройна и атлетична фигура.:}
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:14:53
avatar
Quote
камелия

Много са ти комплексите, Простако, ама това си е твой проблем. Най- елементарни неща не схващаш, а ми писна да ти обяснявам.
Ти си въвлечен във вечни филми, ама толкова сюрреалистични, че чак- комични..........
Ако наистина грозните и дебелите стават брокерки, що така пищиш, че печелели много? :]
Как го правят,а?
Хем грозни, хем дебели, хем глупави, пък се напълниха с пари, а ти виеш на умряло от завист и злоба.:]
Ех, Простако, аз пък от сърце и душа те съжалявам- колкото повече сте лузърите, толкова по- нездравословно място за живеене е около вас. Няма да го схванеш, за теб еталон за благополучие ще си остане апартамента в Модерното и лойта на ламята ти.
Ако ми се хвалиш, че си Аполон със 100кг. живо тегло, наистина понятие нямаш от стройна и атлетична фигура.:}

СВИНЬО? КОГА СЪМ КАЗАЛ ЧЕ БРОКЕРИТЕ ПЕЧЕЛЯТ МНОГО ? ТИ ОТКАЧЕНА ЛИ СИ ?
ВИНАГИ СЪМ ТВЪРДЯЛ ЧЕ СТЕ БЕДНИ ПРОШЛЯЦИ... БЪДЕЩИ ТАКСИМЕТРАДЖИИ
Ти богат брокер познаваш ли?
Щото тези които аз съм виждал са гола сган... бичат пеш като луди и се мазнят на всеки простак като мен с някой лев в джоба само и само да изкарат някой лев?
Слаба и красива брокерка виждала ли си ? аз не съм...

ЗА комплексите .. знаеш ли имам, по-точно имах.. доста ... хубавото е че колкото повече време минава те изчезват smiling smiley
ОБРАТНОТО НА ТВОИТЕsmiling smiley при теб се увеличават с всяко минаване покрай огледалото smiling smiley

И пак да ти кажа... грешна ти е информацията... имам 2 апартамента не 1 и сега се чудя дали да купя трети или да купя къща на морето... споделям го за да подхранвам зависта ти... не от надежда че ще ме посъветваш smiling smiley

А за ламята пак ти казвам! дай да си направим облог ? ГОТОВА ЛИ СИ ? Жена ми тежи по малко от половината ми килограми. така че при всички положения в сравнение с нея си хипопотамус. smiling smiley А за лой да не говорим - тя знае какво е фитнес, за разлика от теб... Ти си си купила един велергометър преди време уж да заслабнеш с него.. ама така ти стой като закачалка у вас без да го ползваш нали?
Боже как всички прасета сте толкова еднотипни?
Имам теория че злобата не ви е вродена, а просто зависта и разбирането че никога няма да сте слаби и привлекателни ви прави толкова злобни и противни ? прав ли съм ?
Набивай мекиците и да не ти пука, никога няма да си слаба и красива, така че и да се мъчиш файда няма... ако не си продала велергометъра, продай го за 50 лева и си купи кюфтаци за нова година и течен шоколад smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:20:28
Quote
ASSETION
Quote
камелия

Много са ти комплексите, Простако, ама това си е твой проблем. Най- елементарни неща не схващаш, а ми писна да ти обяснявам.
Ти си въвлечен във вечни филми, ама толкова сюрреалистични, че чак- комични..........
Ако наистина грозните и дебелите стават брокерки, що така пищиш, че печелели много? :]
Как го правят,а?
Хем грозни, хем дебели, хем глупави, пък се напълниха с пари, а ти виеш на умряло от завист и злоба.:]
Ех, Простако, аз пък от сърце и душа те съжалявам- колкото повече сте лузърите, толкова по- нездравословно място за живеене е около вас. Няма да го схванеш, за теб еталон за благополучие ще си остане апартамента в Модерното и лойта на ламята ти.
Ако ми се хвалиш, че си Аполон със 100кг. живо тегло, наистина понятие нямаш от стройна и атлетична фигура.:}

СВИНЬО? КОГА СЪМ КАЗАЛ ЧЕ БРОКЕРИТЕ ПЕЧЕЛЯТ МНОГО ? ТИ ОТКАЧЕНА ЛИ СИ ?
ВИНАГИ СЪМ ТВЪРДЯЛ ЧЕ СТЕ БЕДНИ ПРОШЛЯЦИ... БЪДЕЩИ ТАКСИМЕТРАДЖИИ
Ти богат брокер познаваш ли?
Щото тези които аз съм виждал са гола сган... бичат пеш като луди и се мазнят на всеки простак като мен с някой лев в джоба само и само да изкарат някой лев?
Слаба и красива брокерка виждала ли си ? аз не съм...

ЗА комплексите .. знаеш ли имам, по-точно имах.. доста ... хубавото е че колкото повече време минава те изчезват smiling smiley
ОБРАТНОТО НА ТВОИТЕsmiling smiley при теб се увеличават с всяко минаване покрай огледалото smiling smiley

И пак да ти кажа... грешна ти е информацията... имам 2 апартамента не 1 и сега се чудя дали да купя трети или да купя къща на морето... споделям го за да подхранвам зависта ти... не от надежда че ще ме посъветваш smiling smiley

А за ламята пак ти казвам! дай да си направим облог ? ГОТОВА ЛИ СИ ? Жена ми тежи по малко от половината ми килограми. така че при всички положения в сравнение с нея си хипопотамус. smiling smiley А за лой да не говорим - тя знае какво е фитнес, за разлика от теб... Ти си си купила един велергометър преди време уж да заслабнеш с него.. ама така ти стой като закачалка у вас без да го ползваш нали?
Боже как всички прасета сте толкова еднотипни?
Имам теория че злобата не ви е вродена, а просто зависта и разбирането че никога няма да сте слаби и привлекателни ви прави толкова злобни и противни ? прав ли съм ?
Набивай мекиците и да не ти пука, никога няма да си слаба и красива, така че и да се мъчиш файда няма... ако не си продала велергометъра, продай го за 50 лева и си купи кюфтаци за нова година и течен шоколад smiling smiley


Друже, бягайте бързо на лекар!
Вероятността да получите квалифицираната психологическа помощ от която се нуждаете, пишейки тук, е сходима с нулата......
sad smiley
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:29:44
avatar
Quote
ivorad

Друже, понеже по никакъв начин не се слагате в групата на злобните , завистливите, безсъвестните и, разбира се, дебелите хора - мога ли да Ви попитам на какво се дължи тази емоционалност в последния Ви пост?
С други думи - питам "защо един незлобен, независтлив, съвестен и строен човек се държи като злобен , завистлив, безсъвестен дебелак ?"
Защо?

Иво... Радост мамина... Кажи ми моля те щото наистина в момента не мога да се сетя...
Кажи ми поне една причина / ще се радвам и повече да са /
Защо да съм завистлив? злобен и безсъвестен дебелак ?
Наистина ще се радвам да го направиш...

А за емоционалността ми...
Божеееее трябва наистина да ме видиш как пиша когато съм емоционален...
Просто обичам форумните дискусии и писането.. така си управлявам двупръстата система за скоростно писане, а и най-обичам да споря по форуми.. като хоби ми е.. един събира марки, друг си прави топчета от сополки... аз обичам да се заяждам по форумите smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-19 22:30 от ASSETION.
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:30:37
Аз да съ пуказвам ли? Ей мъ на и мене... Кат' първа кипра да съ пузизозационирам. Мое падне некой лев. :]


Тъй по-добре ли е? :]





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-19 22:37 от Muza.
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:33:27
avatar
Муза.... мани си снимката че нема да вляза повече в тая тема иначе smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:34:32
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:38:37
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:40:30
avatar
Отивам за салфетки... :-[

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 22:42:28
Quote
ASSETION
Quote
ivorad

Друже, понеже по никакъв начин не се слагате в групата на злобните , завистливите, безсъвестните и, разбира се, дебелите хора - мога ли да Ви попитам на какво се дължи тази емоционалност в последния Ви пост?
С други думи - питам "защо един незлобен, независтлив, съвестен и строен човек се държи като злобен , завистлив, безсъвестен дебелак ?"
Защо?

Иво... Радост мамина... Кажи ми моля те щото наистина в момента не мога да се сетя...
Кажи ми поне една причина / ще се радвам и повече да са /
Защо да съм завистлив? злобен и безсъвестен дебелак ?

Не съм казал, че "сте".
Казах, че се "държите като".
И попитах "а защо?".
Явно не сте успели да схванете разликата....
Е, не е сефте!
Имате ли добър терапевт под ръка?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход