Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става тая?...

Публикувано от iciltd 
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 05:12:15
avatar
Quote
камелия

С две думи казано, един кремиковски цървул е съгласен на 100% с мнението на друг кремиковски цървул. Нормално, но ако не си виждал трандафор, то не значи че не съществува........:]

Обади се елита да разясни кои е цървул, кои е трандафор. Леле колко си злобна, как не се пръскаш по шевовите от злоба мари дребна мършава душа в лаина обвита. От злоба сигурно изсмукваш кислорода на 3 метра в диаметър около тебе мари.



Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

Ни копува ни продава
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 14:01:01
avatar
Quote
ТОРТКО

Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

... ААА... В ГРЕШКА СИ...
прибави още поне 120 кила жива, мазна, плът!!!
и злобата и се подхранва от завист...
разбираемо е smiling smiley
затова и много мразя дебели жени...
колкото и да прикриват злобата и зависта си, тя блика през порите им...
като блажна пот smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-19 14:01 от ASSETION.
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 14:28:50
avatar
Снимката отразява духовно състояние, не физическо. Върху физическото състояние нИЕмаме контрол (природа-ко да правиш), но духовната мизерия в която се е накиснала тетка ти Камелия - непризнатата българска Мария Кюри, превъплатила се в основен стълб на брокерското съсловие е ненадминат неен успех! След като ожъна завидни постижения в сферата на брокерското поприще се развихри в IT индустрия за да даде своят дял във високите технологии с бърсането на прах от монитори и клавиатури.
Браво Камелия ти си точното улицитворение на завислив, воинстващ бездарник с високо мнение за себе си готов да защитава губещата кауза с лакти, нокти и зъби!

Ни копува ни продава
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 15:20:12
avatar
Quote
ТОРТКО
Quote
камелия

С две думи казано, един кремиковски цървул е съгласен на 100% с мнението на друг кремиковски цървул. Нормално, но ако не си виждал трандафор, то не значи че не съществува........:]

Обади се елита да разясни кои е цървул, кои е трандафор. Леле колко си злобна, как не се пръскаш по шевовите от злоба мари дребна мършава душа в лаина обвита. От злоба сигурно изсмукваш кислорода на 3 метра в диаметър около тебе мари.



Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

Като чета написаното от теб- май ти се давиш в злоба.
Ако беше прочел "заключенията" на неизвестния кремиковски цървул, щеше да забележиш, че той самият така се е определил. А другият, постнал признанията, също собственоръчно пише, че е съгласен на 100%.
Така че, хубаво си си постнал фотографията, ама като те гледам, ми става жал за теб.:cry:
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 15:24:45
avatar
Quote
ASSETION
Quote
ТОРТКО

Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

... ААА... В ГРЕШКА СИ...
прибави още поне 120 кила жива, мазна, плът!!!
и злобата и се подхранва от завист...
разбираемо е smiling smiley
затова и много мразя дебели жени...
колкото и да прикриват злобата и зависта си, тя блика през порите им...
като блажна пот smiling smiley

В грешка си ти, драги ми Простако. Явно, мислиш че всички жени са лоени топки като твойта Ламя. Ми, не са , твърде си се заблудил. Да си гледал, когато си се женил. А сега, мрази колкото и каквото си искаш........:]
Явно, кошмарите те преследват и насън, и наяве.smoking smiley
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 21:03:45
avatar
Quote
камелия

В грешка си ти, драги ми Простако. Явно, мислиш че всички жени са лоени топки като твойта Ламя. Ми, не са , твърде си се заблудил. Да си гледал, когато си се женил. А сега, мрази колкото и каквото си искаш........:]
Явно, кошмарите те преследват и насън, и наяве.smoking smiley

недрага ми дебеланке...
Уведомил съм многократно моето скъпо крокодилченценце че качи ли и 5 кила, може да си бие тоягата...
Имам огромна непоносимост към мазни дебеланки, така че не ме мисли, дори и да ме попита колко е часа някоя дебелана на улицата се правя че не съм чул!
А и за жененето... не всички сме идиоти да се женим млади и тъпи smiling smiley Който иска да се жени за мен ще изчака да мина 40-така. На който не му изнася.. мъже много... разбира се не така красиви, умни и богати като мен... оу щех да забравя... и забавни :} :} :} :} :} :}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 21:27:25
avatar
Quote
ASSETION

недрага ми дебеланке...
Уведомил съм многократно моето скъпо крокодилченценце че качи ли и 5 кила, може да си бие тоягата...
Имам огромна непоносимост към мазни дебеланки, така че не ме мисли, дори и да ме попита колко е часа някоя дебелана на улицата се правя че не съм чул!
А и за жененето... не всички сме идиоти да се женим млади и тъпи smiling smiley Който иска да се жени за мен ще изчака да мина 40-така. На който не му изнася.. мъже много... разбира се не така красиви, умни и богати като мен... оу щех да забравя... и забавни :} :} :} :} :} :}

Драги ми Простако, дали тя ще качи кило над описаните от теб тлъстини, не ме засяга. Опитах се да ти кажа, че нейната дебелана не е критерий за оптимални килограми. Не ме познаваш, не си ме виждал, така че, глупаво е да ме приравняваш към нейната лойна маса.
Виж, за жененето си прав- по- добре е тъпите да не се женят. Ако пък решат и да не се възпроизвеждат, ще е единственото нетъпо нещо, направили през живота си. :]
Като минеш четеридесеттака, навлизаш във възрастта на дядото на потенциалното дете. А дядо с куп комплекси да отглежда дете от позицията на баща- пази Боже.
Та, живей си заможно, простей си и се гордей с това- за всички ще е най- добрия вариант.*drink1*
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 21:41:57
avatar
Quote
ТОРТКО

Браво Камелия ти си точното улицитворение на завислив, воинстващ бездарник с високо мнение за себе си готов да защитава губещата кауза с лакти, нокти и зъби!

Олицетворение,завистлив, войнстващ е правилното изписване. Неграмотността ти е право пропорционална на комплексите, които се опитваш да избиваш в българските форуми.
Ако успееш да формулираш "губещата кауза", която защитавам с лакти, нокти и зъби, ще стане интересно. :]
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 21:44:34
avatar
Ламята е на по-малко от половината ми килограми!
СМЯТАЙ! НА ПО-МАЛКО ОТ ПОЛОВИНАТА МИ!
АКО ИСКАШ УДРЯМЕ БАСА И ИДВАМЕ ДВАМАТА С КАНТАР ПОД МИШНИЦА?

Нормално е, все пак е млада красива висока и стройна, затова и съм си я взел...
Не съм като твоя тип мъже... които не им пука дали е куцо или дебело, важното е да им пуска лесно smiling smiley
Ламята ми е като бижу, затова и си я водя навсякъде с мен, за да я показвам...
Разбира се аз мога да си позволя да имам и няколко допълнителни играчки освен нея нали?
Не бих спал с жена над 55 килограма- АКО ЩЕ И ТОВА ДА Е ПОСЛЕДНАТА СВИНЯ... пардон - жена НА СВЕТА....
разбира се ако е над 175 см мога да и отпусна още няколко килцаsmiling smiley особенно ако са където трябва!

АКО ИСКАШ МОЖЕМ ДА ПОКАЖЕМ ПО НЯКОЯ СНИМКА? - АЗ НЯМА НИЩО ПРОТИВ ДА ТИ ПОКАЖА ЛАМЯТА... АКО РАЗБИРА СЕ И ТИ ПОКАЖЕШ ТВОЯ СНИМКА? НО СИЛНО СЕ СЪМНЯВАМ ДА ГО НАПРАВИШ, ЗАЩОТО ТЕБ ТЕ Е СРАМ ОТ ВЪНШНИЯ ТИ ВИД...

Ама нормално... ти ако беше красива нямаше да си брокерка... ако беше умна също smiling smiley
Но разбира се имаш идеалните качества за тая професия...
Злоба, завист и липса на съвест.
Света е гаден... кофтито е че към някои хора е по-гаден smiling smiley
Съжалявам че си дебела!..
Всъщност излъгах... никак не съжалявам smiling smiley даже ми е кеф ахахахахаха

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-19 21:47 от ASSETION.
Re: Как става тая?...
19-12-2010 - 21:52:23
Quote
ASSETION

Злоба, завист и липса на съвест.
Света е гаден... кофтито е че към някои хора е по-гаден smiling smiley
Съжалявам че си дебела!..
Всъщност излъгах... никак не съжалявам smiling smiley даже ми е кеф ахахахахаха


Друже, понеже по никакъв начин не се слагате в групата на злобните , завистливите, безсъвестните и, разбира се, дебелите хора - мога ли да Ви попитам на какво се дължи тази емоционалност в последния Ви пост?
С други думи - питам "защо един незлобен, независтлив, съвестен и строен човек се държи като злобен , завистлив, безсъвестен дебелак ?"
Защо?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход