Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КРЕДИТ "ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ"

Публикувано от virgozhi 
Re: КРЕДИТ "ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ"
17-04-2008 - 17:20:13
Здравейте,

Svilen, на мен не ми посочиха доставчик, аз сама си го избрах и нямаше никакви проблеми . Друг е въпросът,че тази фирма трябва да отговаря на някакви изисквания /ако искаш ще ги попитам / , но не са ме насочвали към определена фирма.

Gogol, прав си , но само ако се възползваш от тези 5 години за връщане на кредита.
Ако го върнеш веднага плащаш само наказателна лихва . Съгласи се , че не е едно и също да върнеш парите след 5 години или след 1 месец. И парите , които връщат са точно 20%. Има и още нещо - в тези бурни времена sad smiley ,за тези 5 години лихвата могат да ти я променят ....доста пъти...та според мен кредита си заслужава /пак повтарям ако се върне веднага...или почти веднага smiling smiley

Re: КРЕДИТ "ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ"
17-04-2008 - 18:37:25
avatar
Съгласен с мнението,но знайте ,че не всеки може да върне 10000 лв почти веднага....
Исках да слагам климатици,но искаха всички да са енергиен клас А ,които се оказаха от 1400 лв нагоре,а има толкова добри инвертори и за по евтина цена.
Преди време слагах какво ли не по така нареченият кредит и при договора с банката дадох висока цена.....
И да ви върнат част от парите печелите ДДС-то ,но тава не значи че не са ви одрали откъм фирмата препоръчана ви от Банките
С почит

Чест и почитание
Re: КРЕДИТ "ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ"
25-08-2008 - 15:24:58
Здравейте,
току що от две банки ми беше отказан кредит Енергийна ефективност (при условие, че заплатата ми никак не е малка, а в едната банка дори имама жилищен кредит). Бясна от този факт поговорих с разни познати, които са малко по-наясно с банковите среди и ми разясниха ,че:

"помощите" са разпределени между няколко банки и всяка си има определна квота. Естествено, когато банката има изгодни условия тя бързо раздава отпуснатите пари и след това се налага да не одбрява новите клиенти, защото няма как да им каже, че парите са свършили.
Моя пример е с Пощенска банка. Кредита ми към тях от преди 2 години (който си плащам съвестно, че и редовно надвнасям дължимите суми) е 6000 Евро. Преди около 5 мес ми се обади тяхна служителка да ми каже, че са решили да ми отпуснат още 6000 Евро confused smiley Без да съм кандидатствала изобщо те решили така да ми дадат едни парички да си имам и ако искам да ги ползван да ида да си ги изтегля eye popping smiley Е, питам аз как така решиха ,че мога да върна общо 12 000 Е, а за 1750 лв не съм достатъчно надеждна.

В интерес на истината сега се връщам и от Про кредит там благодарение на познанствата ми се издадоха ,че всъщност парите им, отпуснати за този тип кредити са вече раздадени clap:

Ще разровя из нета да видя аджеба някой публикувал ли е отчет колко пари са отпуснати и коя банка колко има да раздава :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход