Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уред за почистване на въздух

Публикувано от bulhomes 
Уред за почистване на въздух
05-01-2009 - 23:00:06
В книжките на Метро има "Уред за почистване на въздух" за 45 куб.м. В трапезарията на вилата се пуши, а няма венилация - съответно яко се проветрява (отопления въздух естествено изчезва) и въпреки ароматизаторите пак мирише на ХореМаг. Дали някаква такава джиджавка би ми помогнала, защото преди няколко месеца някой ми предлага горе-долу същото като функции (обещания) ама на петорна цена (и нагоре). Ще му изброя посочените функции:

-безшумен
-функция йонизация
-таймер до 8 часа
-мултифилтърна система: сменяеми HEPA и памучни филтри
-4 резервни памучни филтъра
-почиства от прах, акари, цигарен дим, животински косми (???), полени и миризми
-за помещения до 45 м3

238 лв.

Марката естествено е "Куча"

P.S. Не съм искал, а и едва ли съм направил реклама на Метро.
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 15:32:42
здравейте, ние предлагаме машини за пречистване на въздуха, може да получите повече информация на нашия сайт : www.dishay.com и на телефон 0887/73-45-41!
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 21:10:36
А защо не посочвате цените на сайта си - страшно ли е?
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 22:45:42
здравейте, не е чак толкоз страшно. ние предлагаме коректност и компетентност на нашите клиенти и в сравнение с пазара на качествените въздухопречиствателите нашите продукти са на нормални цени и имате гаранционен период и сервиз 2 години от наша страна. А знаете предполагам, ако сте купували стоки от метро каква е процедурата при сервиз. Ние сме вносители на продукта и реагираме в минимален срок, това е важно за нашите клиенти!
A40
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 23:03:08
интересно ми е тези уреди освен че пречистват вредните нещица от въздуха,дали премахват лошата миризма.примерно в стая в която се пуши може ли да отмени аспирацията
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 23:11:58
bulhomes има един много ефективен и ефтин метод, впрочем методите са два. Отказваш цигарите, забраняваш пушенето в къщи и боядисваш. Другия метод е, само забраняваш пушенето в къщи и боядисваш!! Друго спасение НЯМА!! *ok*
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 23:11:59
разбира се, те имат т.нар. "сандвич филтър", който съдържа : перящ се филтър; целулозен филтър, през който преминават по-финните частици след перящия се; активен въглен, унищожаващ всякакъв вид миризми(цигарен дим, мирис от лула, миризма отделена при готвене и т.н.); True Hepa филтър, който не пропуска частици под 0,3 микроно,това е много финен прах; студено-каталитичен филтър, който унищожава всякакъв вид микроби и бактерии. А модел р300 съдържа и UVлампа, която допълнително унищожава бактериите. Продуктите са ни изключително важни през този период, тъй като намаляват възможността от разболяване и пренасяне на вирусите. И двата продукта съдържат йонизатор в себе си.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-06 23:13 от katechnology.
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 23:20:42
katechnology, извинявай но заблуждаваш хората! Миризмата не можеш да я отстраниш, тя "попива" в мебелите, пердетата, стените- въобще навсякъде.
Re: Уред за почистване на въздух
06-01-2009 - 23:33:28
Don Balon, не заблуждавам хората мога да ти дам телефон на наши клиенти да те убедят в това, машините са с датчици, който засичат всякакъв вид миризма и прах и я унищожават преди да попие в стени, мебели и т.н.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-06 23:38 от katechnology.
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 00:00:01
*stop* :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход