Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от dkrjd 
ПВЦ дограма
29-09-2006 - 10:30:07
Възмутена съм от фирма "Георгиев и син". Предлагат различни видове дограми и за късмет тази, която поръчах /GAELAN/, се оказа качествена. Самата фирма обаче е некоректна, не спазва договорените срокове за доставка и монтаж, не изплаща неустойки за забавянето и въпреки че дават 5 години гаранция за дограмата и обкова, отказват да се занимават с корекции и поддръжка. Става дума за нещо дребно като напасване на балконска врата, което, с подходящи инструменти, би отнело 5-10 минути. От фирмата ми губиха времето една седмица с обещания, че до няколко дни ще я оправят, а вчера след въпрос за кой адрес става дума, управителят на фирмата ми заяви, че съм объркала телефона. Моят съвет е внимателно избирайте дограмата , а още по-внимателно избирайте фирмата, която ще ви я изработи и монтира. Добре е да е утвърдена, коректна и да ви е препоръчана от техен доволен клиент, за да не попаднете като мен на фирма, която ви лъже. Анита
Re: ПВЦ дограма
03-12-2006 - 13:03:26
Много си права - и според мен фирмата е може би по-важна от дограмата winking smiley
Ето моите любимци - АлВик 1. Можете да проверите цените им веднага от тук. За коректността - мисля че са страхотни.
Успех на всички!!!

Владимир Василев
+395(0) 898 660 368
+395(0) 887 812 586
ICQ : 123523731
vladovasilev@abv.bg
[www.alvik1.com] - любим сайт smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
17-01-2007 - 09:08:01
Някой има ли информоция за ЛУКСПЛАСТ-София И АЛУТЕХНИКС ООД-Русе
Вече трябва да реша,пишите ми:vila_serafimovo@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход