Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некоректност

Публикувано от kiko 
Некоректност
03-09-2007 - 14:57:03
При търсене на "само частни обяви" се появява обява на Адрес. Смятам го за некоректно!
Офертата е 585200.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-03 15:00 от kiko.
Re: Некоректност
03-09-2007 - 15:25:44
имам си 10тина любими обяви продава на УМОПОМРАЧИТЕЛНИ цени и си ги гледам стоят от 2 ГОДИНИ - и според вас на тази база гледаме статистиката на сайта - сигурен съм че 50% от обявите са такива....

и това ако не е манипулативно представяне на информация не знам какво е...

има 100 начина да се избегне това ...

КЗК няма ли кой да сезира? явно всички са продавачи или собственици и си натискат парцалите, ама пазара не прощава ...
Re: Некоректност
10-09-2007 - 12:09:39
Възможно е да става въпрос за лична обява. Аз също имама публикувана такава, която е на родителите ми и в която изобщо не става въпрос за комисионни. Брокерите имат и лични потребности.
Re: Некоректност
10-09-2007 - 12:30:55
avatar
За сигнали за некоректни обяви тук: [forum.imoti.net]

А колкото до стоящите оферти от много време много зависи от случая. Обикновено това са имоти с голяма квадратура и съответно много скъпи, а и собствениците им обикновено са с леки отклоненияsmiling smiley)) Аз имах един клиент, който на всеки оглед ми вдигаше цената с по 2 000Е...и аз отказах да се разправям с него когато му разбрах идеята - просто да си лафи с някого...
Но 50% от офертите повярвайте ми е АБСУРД да са такива - това към камикадзето.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Некоректност
19-11-2007 - 18:06:31
avatar
Вече имаме черен списък за агенции, които се представят за частни лица.
Проверяваме всеки сигнал от "при проблем с оферта"
Моля сигнализирайте при нередности.
Re: Некоректност
20-11-2007 - 17:03:25
Въпросът ми е коректно ли е строителните фирми да пускат обяви като частни лица според вас?
Re: Некоректност
30-11-2007 - 14:45:16
avatar
Не е!
Как да бъде коректно, след като регистрацията и на строителна фирма е безплатна.
За тях няма никаква полза да пишат, че са частно лице, а не строителна фирма!
Какво доверие да има човек на строителна фирма, която по някаква причина се прави на частно лице?

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход