Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новият вид на форума е отвратителен !!!!

Публикувано от Znae6t 
Новият вид на форума е отвратителен !!!!
28-09-2005 - 16:14:52
Новият вид на форума е отвратителен !!!
На кой умник му хрумна да променя стария ???
Аз гласувам твърдо за връщането на стария формат !!!
P.s. а и като гледам активността на колегите
нещо май и на тях не им се нравят нововъведенията ............
Най-после някои да го каже публично
ПОДКРЕПЯМ ЗНАЕЩИЯ
ПОДКРЕПЯМ
Супер як си е новият вид!
11-10-2005 - 16:08:59
avatar
НЕ подкрепям вашите мнения и смятам, че новият вид има много повече предимства, което е видно. Само с няколко кликвания аз разбирам къде има нови теми и нови мнения във форума и така държа всичко "под контрол" това преди ми отнемаше много време.
А и ако искаме да се караме с някой можем да го правим на лични съобщения без да занимаваме хората с глупости както стана по едно времеsmiling smiley)))
С две думи аз съм ЗАsmiling smiley новият вид на форума и поздравявам за пореден път imoti.net и знам, защо те винаги са били най-пълният с информация и оферти портал за имоти...защото са НОМЕР 1.

clap: clap: clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Новият вид на форума е отвратителен !!!!
01-02-2006 - 13:56:21
съжалявам, че не одобрявате новия форум, но приятели не е ли по важно да се запази целата на еднин форум, а именно обмяната на информация и комуникация.... winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход