Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley

Публикувано от magic 
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
21-08-2008 - 11:37:08
Мнението е изтрито!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-21 13:01 от Кастели Консулт ЕООД.
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
21-08-2008 - 12:09:05
avatar
Благодаря за мнението smiling smiley няма вече да обвиняваме никого за нищо и няма да поздравяваме конкурентите си.
Не мисля, че това човек да чете или да пише във форум, е характерно за хора, които не работят smiling smiley
Предстоят нови функционалности , но нещата стават толкова бавно (тук виждам, че сме пропуснали да сложим емот иконка на човече, което си блъска главата в стената smiling smiley
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
21-08-2008 - 12:20:16
magic Написал:
-------------------------------------------------------
> Благодаря за мнението няма вече да обвиняваме
> никого за нищо и няма да поздравяваме конкурентите
> си.
> Не мисля, че това човек да чете или да пише във
> форум, е характерно за хора, които не работят
> Предстоят нови функционалности , но нещата стават
> толкова бавно (тук виждам, че сме пропуснали да
> сложим емот иконка на човече, което си блъска
> главата в стената
>

Межик межик....
Верно трябва да си сложите такава иконка, ама да си я сложиш и в подписа. Щото както вече казах всички идеи в имоти нет са били реализирани от други преди вас. Та дори не от чужди а именно от БГ сайтове.

Та си сложи иконката за да ти е символ, как си биеш главата белкем ти дойде някоя лично твоя идея за да спрете да сте просто едни от копирачите в БГ интернет.

Най ме дразни в копирачите не това че копират а, че после се бият яко в гърдите колко са велики и умни за да го измислят сами....

ако не беше тъжно и нагло щеше да се попикая от смях
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
21-08-2008 - 12:22:38
До маджик-Безплатен участник съм ,защото вярвам на собствената си статистика!!Просто имам обидно малко сделки от имоти нет!!Освен това отговори ми ми на въпроса ,защо пускате повтарящи се обяви!!Защо държите да има безплатни опции??Защо офертите на частните лица не са отделени от офертите на ани!!Не са ли това предпоставки или поне до някъде за" биташки вид" на сайта smoking smiley
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
21-08-2008 - 14:03:09
avatar
Какво значи да проверяваме за повтарящи се обяви? Ако има такива посочете? Не сте изпратили сигнал - не сме го проверили.
Имот, които се предлага от няколко агенции не е проблем на сайта.

Турбозол за безплатното си участие имате обидно малко сделки? Инвестиралите сте сумата 0 лв и сте реализирали сделки за сумата х и ми обяснявате, че не сте доволен, но и не бихте опитали платено участие, за да видите ефекта? ? Ок
И че сте по-доволен от мястото където нямате право на избор и задължително си плащате ?

В търсачката имате опцията да търсите само в обявите на частни лица.
Повечето агенции държат на това да има частни лица опцията да публикуват, защото именно така достигат до нови клиенти.

Както казах по-горе, държим да има безплатна опция, защото по този начин при нас има най-пълната база данни.

За това да има обща база данни с пълна информация >>
- Когато аз съм купувач и си купувам апартамент ми се иска да имам всички предложения. Т.е. ако си избирам например 4 стаен в еди кой си район, за да съм близко до родителите си - предпочитам да виждам всички например 7 имота, които отговарят на моите специфични критерии, вместо да видя , че се предлагат 4 от тях и да трябва да сведа избора си межу тези 4, като може именно 5-тия да е перфектен за мен..., но аз и никога да не разбера за него...

- Когато съм агенция и имам клиент, който търси да купи предпочитам да имам информацията за всичките 7 имота, които да предложа на клиента си и ако той си хареса един имот, който се предлага от колеги аз ще защитавам негопвия интерес на преговорите и т.н. - това дали тази агенция си е платила или не мен не ме бърка, важното е клиента ми да остане доволен.





Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
22-08-2008 - 11:54:12
za men imoti.net e sait za imoti, koito e praven ot hora, koito se zanimavat s tova.Za razlika ot @#$%&, koito qvno sa kupili vsichko shto e .bg. da glupavo e no e fakt , che hora, koito hvyrlqt edna kamara pari se realizirat po - dobre ot hora s opit, no da taka e i ne samo v bg e taka.Za platenite obqvi moga samo da kaja , 4e efekta na tozi etap e 0 ... samo sybirane na pari. 80% ot horata , koito tyrsqt neshto go namirat drugite 20 % i pred nosa da im go slojish efekta e nikakav.Za men istinata e , 4e vsi4ki obqvi trqbva da sa plateni(toest paketi za ANI)... 4astnici ne trqbva da si puskat obqvi i da tova shte e edno ot malkite neshta , koito trqbva da se napravi za da minavat sdelkite prez ANI, zashtoto za razlika ot notariusite , zad koito stoi dyrjavata , zad nas ne stoi nikoi i ako sami ne si ope4em hlqba nqma nikoi da po4ne da ti go pe4e.
eh .. me4ti dobre 4e sym mlad i moje da dojiveq pyrvite stypki kym presledvaneto na obshtiq intreres .... sled okolo 30 - 40 godini


pozdravi
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
22-08-2008 - 12:13:41
Драга Magic,

Цяло чудо е че след такива агресивни забележки като някои тук, които чуваш сигурно от много години, още не си загубила кураж.

Bonne chance, [www.omniglot.com] :loveu:
Анонимен потребител
timber, timber
01-09-2008 - 21:04:51
Айде сега да се върнем в 4-ти клас и да решим една задача.
Кола тръгва от точка А към точка Б. Разстоянието между двете точки е 200км. Точка Ц се намира на средата между А и Б - сиреч на 100км от А и Б.
Кола изминава разстоянието АЦ за 1 час - магистралка, а ЦБ за 2 часа - по нанагорнище било smiling smiley

Пита се в задачата - колко е средната скорост на колата?

1) (100 + 100) / (1 + 2) сиреч (АЦ + ЦБ) / (Т1 + Т2)
2) (100 / 1 + 100 / 2) / 2 сиреч ((АЦ / Т1) + (ЦБ / Т2)) / 2

Айде сега да видим кой е верния отговор 1) или 2)?
Re: timber, timber
01-09-2008 - 23:54:55
т'ва имоти.нет ли да кажат, щото аз знам winking smiley
Re: Поздравления на нашите конкуренти имот.бг smiling smiley
13-04-2009 - 14:05:29
имот.бг е по добрият сайт, по ясен по точени с повече екстри, наистина повече се чете от имот.нет . От имот .бг ни се обаждат по често клиенти, направили сме си статистика от кой сайт и кой весник има по големи резултати .
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.