Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Немога да създам агенция.. Защо?

Публикувано от madtiger 
Немога да създам агенция.. Защо?
18-09-2007 - 12:34:00
Пробвах два пъти да създам нова агенция.. Попълвам всички полета, след което ми изписва че регистрацията е завършена, и ми излиза следното съобщение: "Заявката Ви е приета. Моля изчакайте за потвърждение от imoti.net и генериране на потребител за управление на виртуалната агенция!" Чаках, но нито на посочения е-мейл, нито никъде не ми се изпрати някакво уведомление за това, че съм се ригистрирал. Представители на вашия сайт са идвали в офиса ни, предложили са да работим с вас, но сега немога да се регистрирам.. Искам след това да използвам платените рекламни услуги на imoti.net. Ако може някой да ми помогне, ще съм благодарен!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-18 12:40 от madtiger.
Re: Немога да създам агенция.. Защо?
18-09-2007 - 12:44:23
avatar
От коя агенция сте?
Re: Немога да създам агенция.. Защо?
18-09-2007 - 12:55:46
Незнам дяли това има значение... Балкан Топ Имоти е фирмата...
Re: Немога да създам агенция.. Защо?
18-09-2007 - 13:47:13
avatar
Намерах регистрацията Ви, която е активирана днес.
Да не би писмото от нас да е минало в някаква папка за спам или нещо такова, да не сте я видели.
Свързах се с Теодора, която е идвала при Вас и ще Ви се обади днес! smiling smiley





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-18 15:11 от magic.
Re: Немога да създам агенция.. Защо?
18-09-2007 - 14:27:47
Така... сега видях, че регистрацията е успешна, намерих писмото, което сте ми изпратили.. но проблема е такъв, че след като се регистрирах като агенция, след това се регистрирах и като частно лице със същите име и парола.. което според мен не е трябвало да е възможно.. сега мога да вляза само като частно лице.. ако може някой от администраторите да изтрие профила ми, за да остане само профила на агенцията..
Re: Немога да създам агенция.. Защо?
18-09-2007 - 15:11:16
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход