Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"двоен" форум ?!

Публикувано от Кремена Дойнова 
"двоен" форум ?!
27-12-2005 - 14:37:57
Уважаеми имоти.нет тим

Случайно ми се наложи да потърся нещо в старите теми (преди включването на новия вид на форума). Изненадата ми беше не малка констатирайки, че там все още се "развихрят" горещи дискусии и то невинаги на безинтерсени теми. Постинги има дори от днес 27.12.2005

Не мога да си обясня смисъла на това "играене на две сватби". Не е ли по-логично, а да не кажем и по-смислено да има ЕДИН форум, а старият просто само да може да се консултира? Техниески не съм на ясно, но със сигурност е възможно "старият" форум да бъде "заключен" за нови теми и мнения, и всеки които се "опитва" да бъде любезно подканен да прави това в актуалния такъв. Смятам че създава неудобства тази дубликация, да не говорим че много теми и мнения които биха били от полза за широкия потребител - според мен -така не достигат (винаги) до читателите. А това е целта, или?

Поздрави
Анонимен потребител
Re: "двоен" форум ?!
02-01-2006 - 13:15:05
Нали се сещаш, че една тема дето е започнала там малко кофти ще се получи ако от някое място насетне се премести в новия форум. Има опасност да започнеш да се питаш - тези за какво си говорят всъщност, защото няма да имаш предисторията.
Re: "двоен" форум ?!
02-01-2006 - 13:30:59
Съгласна съм, Тинкиsmiling smiley, ама донякъде...

Етажна собственност Христина Стоянова 0 28.12.2005

За това какво ще кажеш?
Re: "двоен" форум ?!
02-01-2006 - 13:39:09
или за това?

naem - taksa za otchitane na vodomerite Vesela 1 02.11.2005

Сигурно има и други, но не ми се тъси...


А иначе е казано
Архив на предишни теми
Изпратено от: admin (Модератор)
Дата: August 31, 2005 01:42PM


За да разгледате архив на съобщенията преди 01.09.2005 отидете на този адрес >

imoti.net

Не виждаш ли някъкво противоречие? Според мен каквото казано казано, ако някой го вълнува някоя конкретна тема, ами да я почне отново. Евентуално с линк към "старата", но просто да не може да се пише вече в стария форум. Освен това ми се струва, че активноста там е като че ли по-голяма confused smiley . Нещо не ми се връзва...
Анонимен потребител
Re: "двоен" форум ?!
02-01-2006 - 14:00:11
Може би трябва да махнат линкчето за "Нова тема" и ще се оправи работата smiling smiley
Re: "двоен" форум ?!
04-01-2006 - 21:51:57
confused smiley дали екипа на imoti.net нещо ми е обиден?!? Едва ли, или ако пък нещо съм "прегрешила" моля за извинение smiling smiley

Но зададох въпрос и въпреки усилието на Тинки да ми отговори все още любопитството ми не е задоволено. Има ли ОСНОВАТЕЛНИ причини за воденето на "два" форума?
Re: "двоен" форум ?!
05-01-2006 - 17:35:37
avatar
Добре, че сте Вие потребителите да ни давате такива добри идеи!


Сега няма "Нова тема" в новия форум. Не можахме да я изтрием, но сме smiling smiley я маскирали и не се вижда winking smiley

И сложихме надпис ако някой не е разбрал, че е архив да посети новия форум.

Заради това, че все пак някой иска да си довърши дискусията за тема както спомена Тинки - нека да има тази възможност мисля, че рано или късно като не се пускат нови теми вече активността ще намалее и ще спре.
Re: "двоен" форум ?!
05-01-2006 - 21:17:44
clap: clap: clap:


:ami: Имам сега още един въпрос (страшна досадница :} )
Днес ми направи впечатление, че отдолу не се вижда кой е във форума. Това съзнателно ли е или нещо на моя (компи) не му е наред confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход