Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До администраторите на Имоти.нет

Публикувано от sunnyvillas 
Re: До администраторите на Имоти.нет
22-10-2008 - 21:21:18
fakt,na imoti.net saita e mnogo sbarkan i pri tarsene i pri podnoviavane,izlishno e uslojnen smiling smiley
Re: До администраторите на Имоти.нет
24-10-2008 - 17:11:11
И кое по точно му е сбърканото?
Re: До администраторите на Имоти.нет
05-11-2008 - 18:01:54
"Как е възможно определени потребители да имат нужда да се обиждат публично един друг? Какво удоволствие може да достави на един човек други да четат как го обиждат и как той обижда някого? Тъжна история. "

Не знам, Magic, аз също като теб се чудя. Ако аз започна да пиша по този начин, не бих се разтоварила, а обратното ще се натоваря повече. Онази вечер, излязох "извън релси".
Това много рядко ми се случва. Причините бяха две: всякакви граници бяха прескочени и аз не бях психически подготвена в момента за това. Имах нагласа за релакс и дружески разговор.
Не си променям и сега позицията, просто бях по-рязка.
Сега пък се чувствам, едва ли не виновна за Николасчо.
Лошото е, че такива взаимоотношения съществуват и извън форумите, даже и ескалират.
Идеята на Продавач беше хубава и очаквах друго развитие. Очаквах тя да провокира чувството за хумор.....
Не знам, също затварянето на тази тема ще спре ли тези обиди и дали няма да се върнат в другите теми.
Не знам. И ми е кофти......Наистина тъжна история.
Re: До администраторите на Имоти.нет
06-11-2008 - 15:47:31
Не , няма да спрат обидите - причината-неколцината изгладнели брокерчета-Дичо Турбозол и Камелия.Повтарят само едно и също -дразнят мн. хора.
Това форум за имоти ли е или за пропаганда на нуждата от посредници? smoking smiley
Re: До администраторите на Имоти.нет
08-12-2008 - 16:52:18
Поздравления за imoti.net. Далеч по добър портал е от @#$%&. Мнението ми е като собственик на агенция, който ползва рекламните услуги на двата портала.
Имам две кратки предложения : Мисля, че търсачката "ФИРМИ" е по-добре да се смени с "АГЕНЦИИ",тъй ката това име е по-популярно за фирмите за имоти.
Второто е по-точно въпрос: Защо Нови Искър е в София област, което никога не е било така? Освен това Гниляне не е самостоятелно село, а квартал на Нови Искър, както и Ромча не е самостоятелно село, а квартал на Владо тричков?
Re: До администраторите на Имоти.нет
10-12-2008 - 16:42:21
avatar
Ще ги преместим районите. мерси много.

Фирми за имоти стана откакто добавихме Кратък наем и обединихме Агенции и строителни фирми в едно.

Ще помислим за разделянето им при следващите промени в дизайна, които предстоят. clap:
Re: До администраторите на Имоти.нет
05-01-2009 - 11:14:43
Здравейте,

Когато огранича търсенето отностно цена на кв.м., ми дава следната грешка:

"Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /mnt/site/sites/www/members/new/controllers/search.controller.php on line 1225"

и не ми дава резултати от сърча. Тази грешка се появява най-горе в сайта, над главата на сайта.

Пробвах и като попълвам и двете полета "от" "до" цена на кв.м., но пак ми дава грешка, а си е хубава тази функция и е уникална за Вашия сайт, така че ако е възможно, моля скоро да я коригирате. А и с Mozilla Firefox отварям сайта.

Успех и най-добри пожелания за новата година!
Re: До администраторите на Имоти.нет
14-01-2009 - 18:05:26
Здравейте, от няколко дни не успявам да отворя страницата с търсене на жилища в сайта, след като съм уточнила изискванията си ми отчита че данните се зареждат и след това бяла страница , бихте ли ми казали каква е причината и дали скоро ще бъде отстранен проблема?
Re: До администраторите на Имоти.нет
14-01-2009 - 19:13:37
avatar
Сега би трябвало да нямате проблеми с търсенето в имоти.нет
Re: До администраторите на Имоти.нет
24-01-2009 - 13:58:03
Извинявам се, но защо бяха премахнати областите при формиране на "Средни Цени"

Все пак това даваше някаква приблизителна картина за средните цени на селските имоти например или пък можеше да се прави някаква статистика.

Много ли е трудно да се възстанови това?
Има хора, които се унтересуват и от твзи неща!

Благодаря Ви
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход