Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За да нямате проблеми при теглене на кредит

Публикувано от Kandidat_aprtment 
За да нямате проблеми при теглене на кредит
16-01-2008 - 16:46:06
Минах по пътя наскоро да тегля кредит от райфайзен за 50 000 евро, кредита ми го отпуснаха за половин ден защото предоставих всички документи.

1. Отиваш до банката - не до разни банкови консултани, мобилни педераси и други комисионери. Намираш кредитен експерт. ЗАПИСВАШ (не да запомняш) необходимите документи.
2. Събираш всички документи (като казвам събираш всички документи, спомням си пред мен един който се обясняваше като на полицай, що нямал това и онова - няма смисъл или го правиш или не теглиш въобще!)
3. Подаваш ги - аз ги подадох в 10.00ч. сутринта в 14:30 ми се обадиха да ми кажат, че съм одобрен - да заповядам да си видя договора на другия ден.

Изповядването на сделката става за няколко дни (нотариус-а не може веднага). После си чакаш нотариалния акт и акта за вписаната ипотека.

Отваряйте си очите на 4, ослушвайте се, записвайте си и дерзайте.
Re: За да нямате проблеми при теглене на кредит
16-01-2008 - 17:08:18
Скоро ще ви опиша цялата процедура по ваденето на документите, на мен ми отне около месец
Re: За да нямате проблеми при теглене на кредит
23-01-2008 - 14:07:58
Чакам да опишете процедурата, че и на мен ми предстои да тегля кредит
Re: За да нямате проблеми при теглене на кредит
25-01-2008 - 16:42:40
avatar
Отиваш до банката - не до разни банкови консултани, мобилни педераси и други комисионери

Сигурно човека иска да каже, че най-коректно ще ти бъдат сравнени офертите за ипотечни кредити като влезнеш в някоя банка...там ще ти предложат и офертите на конкуренцията им и ще ти кажат - ето нашето е най-доброто и ти ще прецениш дали това е така от гледната точка предложена ти от служителя на въпросната банка, която иска да те спечели като клиент незнам и аз :ami: може и така да е най-добре...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-25 16:44 от Продавач.
Re: За да нямате проблеми при теглене на кредит
03-02-2008 - 19:08:32
По-скоро темата е как да теглиш кредит от банкаТА, а не как да сравняваш оферти за кредити от банки.

И аз чакам процедурата, че ми е интересно.


Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
най-коректно ще ти
> бъдат сравнени офертите за ипотечни кредити като
> влезнеш в някоя банка...

Re: За да нямате проблеми при теглене на кредит
10-03-2008 - 17:27:42
avatar
philip_detchev Написал:
-------------------------------------------------------
> По-скоро темата е как да теглиш кредит от банкаТА,
> а не как да сравняваш оферти за кредити от банки.
>
> И аз чакам процедурата, че ми е интересно.
>
>

ОК предвидливите хора преди да изберат банкаТА търсят консултация коя да бъде банкаТА, а за да са сигурни сравняват условията по кредитите, които ще изплащат цял живот...а това може да стане най-трудно и най-бавно влизайки в банкиТЕ една по една...и така около 15 пъти...winking smiley



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход