Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ипотечен кредит

Публикувано от alisa80 
ипотечен кредит
16-09-2007 - 16:59:49
Искам да ви попитам отпускат ли се ипотечни кредити без доказване на доход за жилище,което няма акт 16 ,понеже още е в строеж и не е завършено?Ако се отпуска,какъв ще бъде процента?
Re: ипотечен кредит
19-11-2007 - 22:02:47
Да отпуска се кредит без доказване на доходи даже и когато обекта е на зелено. Има обаче условия. 1. Много е важно кой е строителя, с коя банка работи-сиреч дали и ти от тази банка искаш кредит или от друга. 2. Колко завършени обекта има и каква е тяхната история. 3. Като се казва (без доказване на доходи) това не означава че не посочваш източник за бъдещи доходи. 4. Лихвата е винаги по-голяма. 5. Не е ли по-добре да докажеш някой и друг лев отколкото да правиш глупости. Изчакай до януари месец, пусни си декларация обяви си достатъчно доход ( за финансова 2007г. ) и плати някой и друг лев на държавата отколкото на банката. Така ще си спестиш много бъдещи главоболия.
Re: ипотечен кредит
21-11-2007 - 16:14:48
Желая ти успех в искането на кредит без доказани доходи...може би ще ти отпуснат на по-висока лихва.
Аз и мъжа ми имаме около 6 000 лв месечни доказани чисти доходи, и пак ни гледаха под лупа...ама колко кредитни карти имаме, ама дали не сме си купили обувки на кредит...
Аз лично много се изнервих от това отношение, тежко им на хората с по-ниски доходи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход