Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Въпрос относно жилищни кредити - документи.
11-01-2017 - 10:09:51
Здравейте всички,

Та както става ясно от заглавието, стъпката закопуване на жилище е на дневен ред за мен. Говорих с 3 банки и ми предложиха сходни и доста приемливи условия, особено банката в която си получавам заплатата. Има 2 апартамента, от които се интересувам и съм се спрял на единият на около 98%. Следва малка подробност в документите: след осми клас със майка ми, баща ми и брат ми се преместихме във Франция, където завърших и средно и висше образование. И около 10 години по-късно по ред причини реших да се прибера. Работя в частна компания и най-вече като програмист никой не ми е искал да си превеждам или легализирам дипломата(още повече с ръководителят ми, който е французин). Но в документите за искане и от трите банки има въпрос за завършено образование. Що се отнася до министерството на образованието на република България имам основно, както се досещате. Очевидно е за всички банки, че това не е точно така при месечен доход над 4000 лв. Но не ми е ясно какво трябва да попълня във формуляра и има ли някакво значение. Мерси!
Re: Въпрос относно жилищни кредити - документи.
11-01-2017 - 12:59:21
попълни висше, най много да ти искат копие от дипломата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход