Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Snimka
Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жилищен кредит при лоша кредитна история

Публикувано от piliev 
Жилищен кредит при лоша кредитна история
24-04-2016 - 16:47:18
Здравейте
Реших да пробвам да закупя жилище чрез жилищен кредит.
Имам 2 малки кредита и имах закъснения до преди 4-5 години с 2 месеца по единия кредит.
Отидох в банков клон и попълни молба за предварително одобрение.Ще изтегля потребителски + ипотечен кредит за покупка на жилище.
Сега се чудя какъв е шанса да ме одобрят предвид предишните закъснения.С потребителския кредит ще се покрият малките кредити и да имам шари като собствени средства за жилището.
Сега доходите са ми доста големи и заплатата се превежда в банката от която кандидатсвам за кредит.
Не знам какъв е шанса да ме одобрят.
Re: Жилищен кредит при лоша кредитна история
28-09-2016 - 18:32:29
Какво стана одобриха ли те?
21-12-2016 - 01:10:18
elenatrifonova
Много е гадно с тези банки. Според мен има шанс да не те одобрят. Аз така преди години закъснях с една вноска и след това не ме одобриха. Затова когато ми трябват пари вече, разчитам само на [www.cashcredit.bg] . Одобрението при тях става за няколко минути само с лична карта.

човека за банков кредит пита вие го набутвате на лихвари. освен това рекламата е забранена във форума
30-06-2018 - 09:46:31
Здравейте всички аз просто имам заем от 25000 лв за стартиране на моя бизнес, а също и заплащане на таксите за детето ми училище от федералните заем услуга, без стрес и по-малко от 24часа аз също ще съвети всички там, за да се свържете с тях сега на [FEDERALOAN@GMAIL.COM] или WhatsApp или Ca LL + 18457315716 да получат своите заеми в рамките на 24 часа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход