Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ипотечен кредит

Публикувано от zack 
Ипотечен кредит
03-06-2014 - 22:00:24
Здравейте,
Искам да задам няколко въпроса относно ипотечен кредит. Още съм в началото на проучването, като разглеждам офертите на банките. Една от тях ми изглежда с доста добри условия и изглежда по този начин:

Пример за кредит 50 000 евро за 20 години
ГПР: 6.75% за евро, променлива годишна лихва в евро 6.45%; месечна вноска: 371.32 евро; обща дължима сума:
89 115.07 евро; такса усвояване: 0.75%; месечна такса разпл. сметка: 0.46 евро; без такса за кандидатстване
и без такса за управление; необходимост от застраховка Живот и Имущество за срока на договора за кредит.


Както се досещате, нямам никакъв опит и познания в областта, та първо ми е интересно, дали това е добра оферта?

Също така искам да попитам, в момента имам уж по-добри условия като служител на компанията, в която работя, от следните банки - Сосиете Женерал Експресбанк, Уникредит Булбанк и Пиреос Банк. Според вас от коя от тях мога да очаквам повече проблеми в бъдеще и коя бихте предпочели?

Ще радвам, ако някой може да помогне с ценен съвет!
Re: Ипотечен кредит
04-06-2014 - 14:38:56
от която да вземеш се си го хапнал дървото
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход