Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Потърсете услугите на Кредитния Консултант

Публикувано от Явор Петровски 
Здравейте на всички които искат да изтеглят един или друг вид кредит !
Можете да се обърнете към мен , аз съм Кредитен Консултант към Financial Partners Bulgaria , и ще се радвам да помогна на всеки който се обърне към мен.

В днешно време , по цял свят хората използват услугите на Кредитните Консултанти
по различни причини !
Така спестяват досадното обикаляне по банките , грижите по оформянето на документите , и всички процедури които даже не са им ясни !
С появата на Кредитните консултанти това вече не е тяхна грижа и хората отиват в банката едва когато трябва да сложат подпписа си под договора с дадената банка.

Чрез кредитните консултанти вие можете да спестите такси , да намалите лихви и да получите погасителен план който ви устройва за да протече безпроблемното изплащане на кредита ви !

Очаквам ви на : GSM: 0885 850 462 ili na e-mail: jpetrovski@abv.bg
Re: Потърсете услугите на Кредитния Консултант
09-06-2006 - 22:19:31
Напиши ми лично съобщение.Имам въпроси относно някои финансови институции.Благодаря.
Re: Потърсете услугите на Кредитния Консултант
09-06-2006 - 22:23:53
Относно лихви и предсрочни погасявания.
Какво те интересува относно лихвите и предсрочното погасяване ?
В пове4ето случаи , при предсрочно погасяване , кредита излиза "по-евтин" отколкото аок се изплаща редовно за определение период !
Анонимен потребител
Re: Потърсете услугите на Кредитния Консултант
12-06-2006 - 11:11:18
сега остава само да дефинираш какво разбираш под "по-евтин", и кои са тези случай дето не са в графата "повечето"
под "по-евтин" , визирам цената на кредита !
ако се изплати предсрочно с наказателната лихва излиза по-евтино отколкото ако се изплаща по предварителния погасителен план , тъй като наказателната лихва е по-малка от другата !
Анонимен потребител
Re: Потърсете услугите на Кредитния Консултант
13-06-2006 - 00:41:46
Добре де наричаш се "Кредитен консултант", кажи ми как може да говориш за "наказателна лихва". Такова нещо няма и няма как да има. Лихвата е нещо което се плаща за това че ползваш нещо за определен период. Връщането на заема предсрочно е еднократен акт и няма как за него да се дължи лихва. За еднократен акт може да има само такса или комисиона.

Айде вземете малко научете поне терминологията.

P.S. и какво наричаш "цена на кредита"?

Имам няколко въпроса към Явор Петровски. Какви точно услуги предлагате? Безплатни ли са и ако не, каква ви е комисионната? Ако са безплатни, с кои точно банки работите? Прегледах сайта ви, но по тези въпроси няма никаква яснота. При Creditland поне всичко е ясно, работят с този и онзи, правят това и онова и не вземат пари.
Консултираме хората желаещи да изтеглят креди , предлагаме им минимум 3 варианта в зависимост от вида кредит който желаят да изтеглят които са изгодни ! Самите консултации са безплатни , но ако клиентът реши че може да ни се довери и да остави ние да оформим документите му пред банката без той да се занимава и обикаля по банките докато не дойте времето да се подпише под договора с банката , тогава вече имаме такси ! Всички такси са в зависимост от вида кредит и сумата която иска клиента
Анонимен потребител
Re: Потърсете услугите на Кредитния Консултант
20-06-2006 - 11:17:27
Доколкото разбирам вие му казвате 3 оферти без да казвате банките и това е безплатно.
За всичко останало се плаща, така ли?

Quote

без той да се занимава и обикаля по банките докато не дойте времето да се подпише под договора с банката

Това не виждам как ще стане. Това което може да направите е да му попълните документите и да следите как се движи одобрението, ама ако банката иска някакви допълнителни документи не виждам как ще му помогнете на човека. А варианта банката да се обажда на вас пък вие на него, пък той после да носи документи на вас, пък вие на банката, ми се струва меко казано странен.

Аз лично по бих възприел варианта да се каже че се плаща за това да ти изнамерят "хубава" оферта и евентуално да се подпомагат хората при оформяне на документите, вместо да се говори за безплатни консултации и т.н.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход