Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банката промени лихвения процент.

Публикувано от bubolin 
Re: Банката промени лихвения процент.
16-11-2009 - 11:42:42
avatar
Кажи коя е банката
Re: Банката промени лихвения процент.
08-04-2010 - 22:24:30
Здравейте,
Името ми е Пламен Стоянов. Аз съм един от засегнатите от тази най-малкото не етично поведение, да не казвам незаконно на Булбанк.
В момента сме се събрали група от съмишленици (засегнати) които търсим легален начин да защитим правата си и нашите пари от грабливата Булбанк.
Ако се чуствате засегнати или искате да ни помогнете може да ми пишете на: plamen1967@gmail.com
Скайп: PlamenStoyanov
Колкото до булбанк най-голямото наказание за една банка е да остане без клиенти с накърнено реноме. За това отправям призив на тези които имат алтернатива да избягват Булбанк а не да останат излъгани опт лъскавите им обяви. Аз съм прецакан до сега с 1 500 Е ако и вие искате да сте... Станете клиент на булбане. Моля предайте този призив на всеки свой приятел и познат да знае що за банка е булбанк.
Re: Банката промени лихвения процент.
08-04-2010 - 23:07:37
За мен са коректни банките, плащат навреме, лихвите са добри .Който не е доволен да върне парите и вече да не иска.
Re: Банката промени лихвения процент.
08-04-2010 - 23:12:55
avatar
@Plamen1967 банката направила ли е нещо в разрез с договора и общите условия, които сте подписали?
Re: Банката промени лихвения процент.
09-12-2010 - 06:45:58
Райфайзенбанк сваля лихвите по кредити
News.dir.bg - 08 Декември 2010, 16:52

Райфайзенбанк понижава базовата лихва за всички кредити за физически лица с 50 базисни точки. Така наречената стойност на банковия ресурс се намалява съответно до 5.90% за евро и до 7.50% за лева годишно.

Новата по-ниска стойност на банковия ресурс влиза в сила от утре за всички новоотпускани кредити в лева и евро, а за съществуващите кредити намаленият лихвен процент ще се отрази върху лихвата поетапно по падежни дати през месец януари 2011 г.

Райфайзенбанк понижава и лихвите за всички фирмени кредити и кредити за малки и средни предприятия до същите нива.

Решението ни за намаляване на стойността на банковия ресурс следва очерталата се тенденция на понижение на лихвенитe нива по депозити в българската банкова система от началото на годината, спада на СОФИБОР и стабилизирането на премията за риск на страната, обяви шефът на банката Момчил Андреев. През последните месеци постигнахме и оптимизиране на разходите на банката по първичния депозитен ресурс и договорихме външно финансиране при конкурентни лихвени условия, което ни позволява да подобрим и лихвите по кредитите на нашите клиенти, допълни той.

Райфайзенбанк ще предостави гратисни периоди и други облекчения за обслужване на кредитите на редовните си клиенти през зимните месеци, обявиха още от банката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход