Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кредит 'енергийна ефективност' за вътрешна изолация

Публикувано от Zrfv 
Кредит 'енергийна ефективност' за вътрешна изолация
30-09-2009 - 09:57:49
Дойде ми времето за вторичен ремонт на апартаментчето ни (след основния, който правихме през 2001) и съм замислил да сложа гипскартонче с вата по стени и тавани, гонейки както термо, така и шумоизолационен ефект. Въпросът ми е доколко си струва да изтегля такъв за 6 месеца или колкото е минималният срок на съответната банка, за да се възползвам (евентуално) от тези 'до 20%', които се връщат обратно. Простата сметка сочи, че би трябвало на финала да съм използвал разсрочено плащане, без лихви, та дори да има известна 'отстъпка' в резултат на разликата м/у процента на подпомагане и гпр, но така ли е в действителност?
Благодаря предварително за отговорите, особено ценени биха били тези на хора, минали по процедурата.
Отделно накой друг акъл за гипскартона и ватата няма да го върна smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-30 10:06 от Zrfv.
Re: Кредит 'енергийна ефективност' за вътрешна изолация
07-12-2009 - 18:56:59
В Прокредитбанк ще ти дадат подробно всички обяснения, брошури с обяснения и изчисления,, списък на фирми за работа по този кредит, списък на некоректни фирми и пр.-



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-12-09 08:11 от general.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход