Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кредит без доказан доход...

Публикувано от Marisha 
Marisha
Кредит без доказан доход...
12-04-2006 - 16:55:16
Моля, да ме насочите със съвет , от къде и как мога да изтегля жилищен кредит без да се налага да доказвам дохода си? Печеля много добре, но работодателя ми ме осигурява едва на 250лв...sad smiley
Или може би ще е по-добре да се самоосигурявам на по-голям доход, но тогава пък ще трябва да минат месеци до изтеглянето на кредита, защото всички банки взимат за база дохода от предходните месеци...
Как да постъпя?!

Благодаря Ви предварително!
Анонимен потребител
Re: Кредит без доказан доход...
12-04-2006 - 17:01:07
ами днеска като рових май при Токуда банк е най-тънко 10.5%
[www.tcebank.com]

Иначе погледни тука:
[banks.dir.bg]
ann
Re: Кредит без доказан доход...
14-04-2006 - 09:15:28
Аз неотдавна пуснах цяла тема по случая - Пиреосбанк обявяват лихви от 9.5% без доказване, дали има допълнителни евентуално неизгодни условия няма как да потвърдя.
Наистина съм приятно изненада и от линка на Тинки, условията изглеждат доста либерални, дори не ти искат законна, а договорна ипотека
Vij pri Direct Credit Bulgaria - www.dcbulgaria.com. te ne obsledvat dohoda. Rabotqtq mn byrzo i sa korektni. 1 moi priqtel tegli ot tam kredit i nqma nikakvi oplakvaniq. MN byrzo mu otpusnaha kredita i e mn dovolen. I nego go osigurqvat na 200 lv, a vzema nad 1 000.

Moje da proversih pri Creditex, no dokolkoto sym 4uval tam lihvite sa si baq viso4ki.

Uspeh v tyrseneto

Re: Кредит без доказан доход...
14-04-2006 - 17:52:54
Само забрави да уточниш, че не се знае какво става, ако забавиш с 21 дни вноската. Я го питай твоя приятел какво се случва на 21 ден.
Re: Кредит без доказан доход...
14-04-2006 - 17:57:41
4оvek,

Ама той сигурно си плаща редовно и мисли и занапред да си плаща, откъде да знае човекът какво става на 21-ия ден :} К'во пак питаш ти, а!!! Да ядосваш само хората знаеш ! smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Кредит без доказан доход...
14-04-2006 - 19:01:55
Наръчник: Как да направим реклама без да ни усетят.
Част 2

След като явно не ви се ходи до най-близкия интернет клуб ето ви и начин как да правите реклама от офиса дето си хоствате сайта без да се усъмнят хората.

Пускате едно търсене в Google за "anonymous proxy".
Избирате си едно и пишете през него.

P.S. да ти кажа не ми е ясно не може ли просто да кажеш какви условия предлагаш вместо да съчиняваш истории от 1001 нощ. И да ти кажа този ник znaesht много не се тачи в този форум smiling smiley






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-04-14 19:03 от Тинки Уинки.
Анонимен потребител
Re: Кредит без доказан доход...
15-04-2006 - 18:12:27
[www.eurobank.bg]

Има 0.5% такса годишно, но пък има и екстра 2% е лихвата за първите 6 месеца smiling smiley
Re: Кредит без доказан доход...
20-04-2006 - 10:07:49
Само да уточним, че кредита на Токуда банк не е за закупуване на жилище, а потребителски обезпечен с ипотека. И лихвата посочена на сайта е минималната, която можеш да получиш, но обикновено я вдигат в зависимост от конкретния случай.
петко
Re: Кредит без доказан доход...
26-04-2006 - 04:17:17
някой взимал ли е кредит без изследване на доходите и без да присъства на място(чрез упълномощено лице); искам да взема подобен кредит, като разполагам с 30-50% от стойността на имота
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход