Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Студентски кредит ? !

Публикувано от miro_spasov 
Студентски кредит ? !
14-04-2009 - 01:07:51
Синът ми е студент 1 година и реших да тегля .
Чух че този кредит се връща след четири години т.е. след завършването.
Дайте съвет коя банка да избера и сигурно ако знаете какви са условият ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-14 01:08 от miro_spasov.
Re: Студентски кредит ? !
05-06-2009 - 09:03:49
по принцип кредита го тегли клиента а не родителите му . то хубаво се връща след 4 години ама има ливи през това време . това сис обикновен потребителски кредит и родителите са поръчители сумите са малки лихвата е като на потребителските кредити такйа че нема смисъл. по добре улесни прицедурата и си тегли потребителски ако имаш доказани доходи от трудови правоотношения ше ти дадат . и може и по голяма сума да вземеш ама не си мисли лихвата да е като на ипотечните . ако минеш с 15% требе да черпиш . ако не ти е наложително те съветвам да не го правиш.
Re: Студентски кредит ? !
10-06-2009 - 11:53:10
Лихвата по студентски кредит е по-малка отколкото по потребителски, поне при мен така се получи. Успях да изтегля от СЖЕкспресбанк при 12.66% ГПР, малко преди да вдигнат лихвата с 2 пункта. Не ползвам гратисен период, предпоследен семестър съм.
Искаха документи за доходите на родителите, трудовите им договори, декларация за платени здравноосигурителни вноски.
Поздрави!
Re: Студентски кредит ? !
10-10-2009 - 18:43:35
avatar
тези студентски кредити ги говорехме още по наше време - преди 10 години
чак сега ги пуснаха
еххххх колко сме бързи ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход