Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Райфайзен - 5,8% за първите 3 години

Публикувано от ultrix 
Готино ако кредита ти е само за 3 години :}
Анонимен потребител
Re: Биохим
27-09-2005 - 14:35:54
Егати кредитите за строителни фирми от ДЗИ
[www.dzibank.bg]

А лихвите им за жилищни заеми не ми се коментират - [www.dzibank.bg]

Има идея единствено ако имаш жилище да го ипотекираш за кредит - т.е. кредит с ипотека, а не жилищен кредит с ипотека. Там лихвата от 9.79 има някакъв смисъл
Първият ловец на републиката е по взимането, не по даването, така че едва ли скоро ДЗИ ще предложи конкурентни условия. Там нещата са на светлинни години, според мен, и като застрахователи, и като банка, пълен мрак...
Анонимен потребител
да ама не
30-09-2005 - 11:03:58
е оказа се че имота се оценаява според моментното състояние, а не момента на въвеждане в експлоатация
Re: да ама не
30-09-2005 - 11:59:25
АБе знаех си аз, че от две крави ще искат да пият мляко банкеритеsmiling smiley
Можеш ли да направиш сметка при условията на ДЗИ за кредитиране на строители и условията на най- добрия ипотечен кредит (в смисъл най-добър за клиента) каква е сумата, която отива в банките в края на краищата. В смисъл сравнение - пари които ще дадеш ако платиш 100% "на зелено" отнесено към парите, които ще дадат от участниците при използване на кредит.
Re: да ама не
30-09-2005 - 12:51:30
Едно не разбирам - как е възможно да публикуват в сайта си ЧИСТА ЛЪЖА?!

Поне да е нещо завоалирано, което може да се тълкува и така, и иначе......., а то - нагла лъжа! И с каква цел се прави това - в крайна сметка рейтингът на банката не се определя от написаното в сайта й, а от кредитния й портфейл - ако условият ане са такива, каквито са публикувани, то бързо се изяснява на потенциални клиенти - както е Тинки. Кой печели от цялата тази "пара в свирката", не разбирам!
Re: да ама не
30-09-2005 - 14:17:24
Могат да правят каквото си искат, защото в някой области любимият ти модел е в напреднала фазаsmiling smiley
Абе ти що се заяждаш
30-09-2005 - 14:37:16
с мен сега ???!!!!! smiling smiley

МОГАТ ДА ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ - и аз мога да си направя сайт и в него да напиша, че дарявам на всеки желащ по 1 милион евро - срещу това да ме спомене в молитвата си вечерта. А като ми се обадят желаещите, да им кажа "е, ама то е не е един милион, ами едно евро, пък и то е само ако си синеок негър, иначе не давам!" И какво от това?!

Въпросът ми е ЗАЩО ? Какво печелят от това, когато много лесно се разбира, че не е така?
Re: Абе ти що се заяждаш
30-09-2005 - 14:44:20
ами защото ако се заяждам с друг може да ми се разсърдиsmiling smiley
Обещавам да не се заяждамsmiling smiley
30-09-2005 - 16:29:14
Другарче обещавам повече така да не правяsmiling smiley И май пепел трябваше да си посипвам.
И като ме налягат черни мисли няма да ги споделям, особено пък предпразничноsmiling smiley Дори ако е в моя защита.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход