Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЮРИБОР

Публикувано от mimat57 
Re: ЮРИБОР
18-02-2009 - 17:33:05
Стефане,може да е силна дума, ама хората така го възприемат. като ти вдигнат лихвите по кредита , а в работат ти кажат , че е криза и премии няма да има е кофти.
Иначе си прав - банките не са Червения кръст, ама май само банкерите и рожби на стагнацията като мен го разбират.
Аз не виждам какво съм спечелил, че не съм взел кредити , а съм пордавал на ниски цени на зелено. А не съм взел кредити, не толкова заради нивата на лихвите, а заради останалите условия. Кризите са ми дошли в повечко и все си мисля, че Чичко паричко при първа възможност ще хвърли всичко към мен. Е като не съм кьорав - какъв ми е на мен келепира?
Re: ЮРИБОР
18-02-2009 - 18:43:31
Абе, пичове, кажете на мен - булята, ама в прав текст, какво съм си вкарала и кога ще ми го изкарат confused smiley
Re: ЮРИБОР
20-07-2009 - 23:07:00
mimat57 по твоите данни пиже- годишен лихвен процент в размер на 6.4%, равен на базовия ... валиден след 15.08. ... формира от тримесечния юрибор плюс надбавка от 2% ... банката има право ... да променя размера ... в случай, че тримесечния юрибор достигне нива с 0.25 процентни пункта по-високи от посочените..."
не е посочено ако са по=ниски какво следва, май поножение няма *huh*
Re: ЮРИБОР
09-08-2010 - 21:55:38
ne byah vlizala skoro, mnogo neshta se sluchiha ... apartament hyama, no kredita varvi, uvelichiha vnoskite, prinudiha ni da go predogovorim *sos*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход