Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ипотечен кредит но от кого?

Публикувано от slavnn 
Re: Ипотечен кредит но от кого?
19-09-2008 - 19:16:20
Само не от ПИРЕУС абсолютни мошенници
Re: Ипотечен кредит но от кого?
19-09-2008 - 20:58:31
Хубава дискусия стана.
Така и не обиколих банките да проуча условията но от това което успях да събера като информация от нета а и от тази дискусия, се насочих към Алианц.
Още не сме взели кредита но съм почнал да им давам документите които искат.
Свързахме се и с фирмата която банката препоръча да направи оценка на имота, но се оказа че към момента оценката е 50% завършеност на имота а банката отпуска до 80% финансиране от тези 50%, така че изчакваме строителя да попострои още нещо.

Иначе Алианц имат много хубава клауза ако внесеш 6 месечни или повече вноски на куп не плащаш за предоговаряне и може да променяш и срок и вноска без такси.

Това ме спечели.
Не са като другите хиени сакън да не погасиш по-рано да загубят някой лев лихви.
А и когато ги гледах условията им бяха най-добри.
Сега гледам има и по-добри в моите пари, но вече е решено.

Благодаря на всички за постнатите мнения и помоща.
Re: Ипотечен кредит но от кого?
29-10-2008 - 10:11:43
Не знам дали вече не си взел кредита, но... Защо не пробваш в ПИБ, там лихвата е по-ниска, а отскоро дават към кредита финансиране и за обзавеждане по 100 евро на квадрат.
Re: Ипотечен кредит но от кого?
31-10-2008 - 16:46:32
закъснял въпрос ..... хахахахахаха ....

в момента почти всички банки са ударили спирачка на кредитирането .

но ако все пак разрешат, моето мнение е - 1.в евро 2. Юробанк

има специализирани сайтове, които предлагат мнение по въпроса, зависи от възможностите и търсенето на кредитополучателя - Creditland напр.
Re: Ипотечен кредит но от кого?
07-11-2019 - 20:02:10
Нещо ново по темата към 2019, планувам покупка на жилище и ще се радвам да споделите ценен опит.

Global Markets
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход