Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите

Публикувано от uravnovesen 
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 14:59:10
"Гониш" - Не, никого не гоня, това е твърде силна дума. Един път собствен опит се равнява на повече от 100 съвета. Търси решението за себе си, не търси винаги причина за да се оправдаеш. Казвам го в добрия смисъл на думата.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 18:47:21
avatar
dreamer79 , интересно ми е . Вие имате ли нещо общо с този сайт, който споменахте тъй като откраднаха базата ни данни и се държат доста арогантно.
наистина ли и кражбата на средните ни цени е допринесла за качествен инструмент за оценка. Защото ние ще направим всичко възможно да се справим с тяхното ... не зная точно как да го нарека и те няма да имат с какво да ги правят тези инструменти при липсата на бази данни, тъй като и имот.бг от които ссъщо е присвоена базата данни също работят по въпроса...

И нужен ли е такъв инструмент, за да създаде имоти.нет такъв? Ние го намираме за много грешен, тъй като , поради това, че ние си изготвяме статистиките знаем минусите в тях - липсва разделение не само на ново старо стоителство , но и на панел/тухла. за нас създаването е трудно поради голямата натовареност на сървърите да смятат тази информация , защото с всеки критерии записите в базата данни се увеличават.
Средните ни цени са подходящи да се види общата тенденция, а не да се прави справка за конкретент имот, тъй като разликите за един имот са доста големи в зависимост от материал, точно място и година на построяване...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 18:58 от magic.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 18:51:50
avatar
Рекламата на споменат конкурентен сайт, който ни открадна базата данни е изтрит. Моля за извинението на потребителите , но ние не желаем да допринасяме за популяризирането на фирма или хора с подобен начин на мислене... Съжалявам, че в България всеки може да направи нещо , по точно да открадне нещо, което на някой друг му е коствало 7 години развитие и някои хора да ги подкрепят и да ги харесват... (както uravnovesen)

Наистина е тъжно....



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 19:00 от magic.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 19:46:55
Меджик и от мене към теб няколко въпроса,на които не ми отговорихте в личния ми е-майл.
надявам се ,ще няма да ми изтриете и този постинг-в него няма цинизъм,нито реклама,която нигога не съм правил,за разлика от други.в този постинг има само въпроси и истина

1.Честно ли е ваш модератор да взима страна и манипулативно да насочва към удобни за него "истини" и прогнози?

2.честно ли е ваш модератор да ми трие постинги,които не съвпадат с неговото мнение,но са истина(проверете изтритата история-повечето ми постинги нямат лични нападки)

3.честно ли е да бъда обвиняван в цинизъм и това да се използва като оправдание да ми се заличават постинги.има в пъти по цинични от мен,но съвпадащи с мнението на Продавач,чиито цинични постинги не са изтрити......

4.честно ли е да бъда обвиняван от ваш модератор,че съм едно и също лице,когато той много добре знае,че не съм.той използва поверителна информация и не само,че не споменава истината,но и лъже с цел да ме злепостави.

5.защо не ми отговорихте на е-мейлите с реално обяснение и извинение?

ако ми изтриете и този постинг,ще видите подобни.имам приятели в бг,незнаещи кво да правят.с няколко обещания за черпня лятото,ще ви създадат доста работа...
и когато намеря удобен за мен сайт с форуми-вашият колега модератор ще бъде представен от мен с всичките завъртулки и хитрини,които той използва срещу мен.
а и не забравяйте,че моето въображение е по голямо от неговото.
защо позволявате на една персона да разваля авторитета на целия ви сайт?
в днешно време(на конкуренция и отворени връзки за кумуникация),с триене на постинги само може да си навредите-веднага ще се разчуете.....

п.п.
до края на януари имам доста свободно време.не ме карайте да го изплзвам по начин,който няма да ви хареса!

благопожелания на всички освен Продавач
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 19:53:10
Асене, и аз се възмутих от тона и езика му, после взе да се оправдава.
И да редактира само по свой адрес писанията и да ме плаши с лични съобщения. Но както се вижда и те си получават заслуженото.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 20:01:03
ще се въждържа от коментар Дантес.първо иска да чуя отговора на Меджик или Тунки.
а може и да спят в момента.да видиме ще ми отговорят ли или ще ме изтрият сутринта
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 20:10:00
Асене, аз ще бъда извън бг за 10 дни, ако се преместиш в друг форум ми пиши на мейла. Ще ми бъде приятно да чета постовете ти, както и на Пешо, Калоянчев, Парцалев(той не се чува) дано не разочарован от простотията тук.

------------------------------------------------------------------
Дочоолу и Гочоолу са български литературни ГЕРОИ.
ПРОДАВАЧ е също "Хипотетичен кредитен специалист" - ГЕРОЙ във бг форум.
МУШМОРОК е мнението ми за този герой от форума. Нищо лично
Произведението е "БАЙ ГАНЬО ПРАВИ ФОРУМ ЗА ИМОТИ"
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 20:27:48
ако продължават да с нечесното си поведение към мен,ще им дръпна половината аудитория.ще останат само хора като Наблюдател.простите като мен,ще ми четат простотиите в друг сайт.тук ще останат само умните......
много от простите са също убидени на Продавач.не съм само аз!!!!!!

Видяхме протеста ти към "неправдата"
10-01-2008 - 20:48:36
avatar
Отговорих ти на "обвиненията" които пишеш към мен тук: [forum.imoti.net]

Считаме делото за открито и влизаме във виртуалния съд всеки има право на неограничен брой виртуални адвокати smoking smiley
Но тъй като това е раздел във форума за теми и коментари за цените на имотите съм ти отговорил на по-подходящо място тук не е това място.

И спокойно ако не ругаеш и обиждаш никой няма да ти трие мненията така както не са изтрити много други твои такива както и тези.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
10-01-2008 - 20:53:53
хахахаха асен4о ти приятелю тотално о****и

хахахахаха ще умра от смях :} :} :} :}

хора разберете това е просто един форум това не е реалния живот
айде малко по така приемайте нещата

[www.ipo.bg]

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 21:00 от kompas.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход