Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите

Публикувано от uravnovesen 
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 00:58:32
Петър,
прощавай,но как успяваш винаги и за всичко да намираш инфо.???
Моите поздравления
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 03:27:56
Petyr заслужава и друга похвала - за геройското търпението в спора с Joan. И за добрия тон въпреки предизвикателствата.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 04:01:40
съгласен
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 04:12:10
Постнах мнението си вече на дискусията за цени, но ще го споделя и тука. Свалям шапка на тези които успяха да докарат дереджето до там че за да си купиш къща в Бусманци, трябва да продадеш тази в Бостън(оставям настрана факта че някой я наричат плевня). Та тези хора направиха пари, но вероятно от хора които са имали пари, но не и идеи как да ги умножат. Според мене тавана е стигнат и дори задминат. Хората се усетиха че за цената която им се иска(а някой вече дори я платиха)могат да си купят равностоен имот в зап. Европа, където биха имали наистина качество на живота, средна заплата далечр над средната в БГ и още куп неща.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 07:29:55
Добре де, какъв е смисЪла да се убеждавате един друг, че сега не е времето да се купува в БГ. Ми не купувайте!! Всеки може да пътува свободно, няма изходни визи, както беше едно време, купувайте каквото и където Ви се харесва !! Просто ми се вижда глупаво, че сте изписали толкова страници, при положение, че нямате никакви планове да купувате в БГ, или ви се вижда скъпо.

Петре, абсолютно нищо не виждам, което да те ограничава да напуснеш в най-скоро време. Щом виждаш толкова възможности навън, действай веднага, не чакай !!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-08 07:33 от Наблюдател.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 07:43:11
Чета самолет до Англия - някъде около 50Е или нещо такова, абе евтинийка...Още 50Е в джоба, и готова работата......
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 08:02:38
Само трябва много да се внимава с фирмите, щото те чакат още на летището, и почват да те дърпат да почваш работа при тях. Даже и багажа ти са съгласни да носят, само и само да се съгласиш да те наемат. Така че, умната...
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 10:26:16
Та той тук не можа да се реализира та там ли ще го вземе някой на работа.


И нещо друго да кажа приятелю "плевнята" в Бусманци не само ще изпревари апартамент в Бостън но ще достигне и цената на апартамент в Лондон и точно така трябва да е.
Като ви е скъпо мийте повече чинии на запад за да можете един ден и вие да заживеете като бели хора в БЪЛГАРИЯ .

Ние сега купуваме на скъпо за да можем като се върнете с парите от чиниите да ви продадем на достойни за вас цени.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-01-08 10:41 от kompas.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 12:12:47
dreamer79, супер линк! Благодаря! Разгледах го подробно, но мисля, че има още доста работа по този сайт, за да може наистина да направи реална оценка на имота. Но наистина е много добро начало! А, защо ми дават само демо версия?

Винаги в оценката на един имот като първоначален параметър се залага и годината на построяване, за да се определи експлоатационната годност на имота. Това са го пропуснали в частта за оценка на имота. Поради тази причина са пропуснали амортизационния метод за оценка. По принцип са три методите: пазарен ("Цена по метод на сравнението", както са го написали в сайта), приходен ("Цена по метод на приходите"winking smiley и амортизационен (който липсва). След като го прибавят съвсем ще лъсне факта, че годините за изплащане на един стар апартамент особено панелка са повече от "живота" на самият апартамент.

Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
08-01-2008 - 13:32:49
Благодаря на javor и Lyubopitna smiling smiley

Наблюдател, и ти ли ме гониш от тук? Защо не се сдружите с компас?
Както не веднъж съм писал, в момента тук имам задължения, надявам се догодина по това време вече да нямам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход