Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите

Публикувано от uravnovesen 
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
11-12-2007 - 23:39:37
po spokoino dimitrovski...... zapetaika smoking smiley
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
11-12-2007 - 23:48:56
Mhm beni I az da smoking smiley .
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
12-12-2007 - 00:19:57
Като чета мнения на противниците на това, че балонът ще се спука /не само в тази тема/, те главно се обобщават в:

1. каквото в бг се вдигне, не пада /за цени говорим spinning smiley sticking its tongue out/
2. българинът не си продава имотите
3. цените са още ниски, тепърва ще се вдигат, за справка горните две
4. има много повече търсене, отколкото предлагане. Тук някой да даде статистика-имоти.нет не се брои
5. Хората, които пишат, че цените ще падат, го правят щото нямат пари да си купят жилище :}

Обратното мнение:

1. Слаба възвращаемост като наеми
2. Слаба покупателна способност на българите като цяло сравнена с цените на НИ в ЕС
3. Криза на НИ в Америка и вече в Европа /Испания напр./

Всеки да претегли аргументите за себе си

И да, мога да си купя такова, жилище, от което се нуждая, само не съм сигурна, че тази цена заслужава:
1.уникалните червени тухли 25 см. Уникална архитектура - моля, огледайте се...
2.хиперлукса на гранитогреса 2-3 качество.Такива общи части няма и у Манхатън!
3.утвърдените строители - пияни цигани и необразовани архитекти, дето не знаят какво правят - това според мнението на самите инвеститори за собствените им служители...Който иска, ще му дам линк.
4. Необятните тавани от по 2,50 м, незабравимата гледка към Витоша /видна от Обеля до Симеоново - орли сме ние, не хора, ей/
5. Българският феномен "на шпакловка и замазка". Please, traslate into English, че може да се заблуждавам, но другаде в ЕС не съм виждала такава обява.

Или ще спрем да пием ракия, ядем кебапчета и гледаме Слави, или цените ще се вдигат.
Невежеството, страхът и алчността определят цените. Може би в тази градация.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
12-12-2007 - 01:24:23
Ясно. Ти не си бил в България минимум от 10 години. Няма нужда да ни разказваш какво беше тук преди 10 години. Всички помним.
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
12-12-2007 - 08:14:40
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
Изпратено от: radena (IP съхранено)
Дата: December 12, 2007 01:24AM


Ясно. Ти не си бил в България минимум от 10 години. Няма нужда да ни разказваш какво беше тук преди 10 години. Всички помним.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Радена,ако според теб Минди не се е прибирала от 10 години,аз си бях миналото лято.Искаш ли да дам мнение?предварително обещавам,че ще бъда обективен и откровен.
нека само ти спомена кои са най уникалните,световно известни и мечтани за чужденците места в уникалната по вида си природа в бг.
местата са само две:
КАМА СУТРА И ВЕЛВЕТ.(до някъде и плейбой бара в японския)
и двете места се намират в супер,мега ,екстра луксозния софииски даунтаун.(уникален)

а да,забравих да кажа и уникален.както всички знаеме,в бг всичко е уникално,та се надявам да ми простите за пропуска.
даже имам и предложение-вместо България,да се преименуваме на Уникалия.така,освен,че англичаните ще емигрират в бг,така и целия свят,който тачи уникалната уникалност в нашата Уникалика.(а и няма да ни асоциират с бг-крадците и измамници из лошата,нищо неразбираща,типовидна европа)

ако те интересуват още уникалности от един уникалист от нашата скъпа Уникалика,само кажи-вече споменах,че и аз съм от Хитър Петъровците(от по хитрите)


Моля пийте си лекарствата редовно!
12-12-2007 - 08:33:35
avatar
Като чета едни и същи екземпляри пишат едни и същи неща... Само България е най-зле...само в София има задръствания...тук е по-скъпо и от Дъблин 8700 евро на кв.м е там в центъра, а тук е 2000 евро....но кораба потъва, балона се пука....направо потоп.

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
12-12-2007 - 09:05:11
Моля пийте си лекарствата редовно!
Изпратено от: Продавач (IP съхранено)
Дата: December 12, 2007 08:33AM


Като чета едни и същи екземпляри пишат едни и същи неща... Само България е най-зле...само в София има задръствания...тук е по-скъпо и от Дъблин 8700 евро на кв.м е там в центъра, а тук е 2000 евро....но кораба потъва, балона се пука....направо потоп.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Продавач,четеш,ама май не четеш...
какъв дъблин?какви забръствания?какво най зле?какви кораби?какви балони?
аз ти говоря за българската уникалност и красота,както и къде да я намериш,а ти
балони???????
взимай си колкото се може по бързо комисионната от зелените продажби,до кат не е късно и ги остави провинциалните инвеститори да инвестиционират и да са хепи.
както всички знаеме софия расте,но не старее.

Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
12-12-2007 - 09:15:45
Продавач???
викаш в дъблин 8700евро?на какво?на метър или на километър?
би ли погледнал,моля те с колко са паднали цените там за 2 месеца,защото аз имам приятели и те ми казаха,че са с 15%,а не както в статистиката с 9%.
а,ако гледаш бг статистиките,току виж ти казали,че са се качили до 15000 и ще скачат с по 20% на ден в близките 150 години.
еииииииии,всичко знаете там в бг.вярно било това,че света се въртял около бг ,а не олколо остта си.
по последни данни от БАН(Българска Агенция по Навигация)
Re: Въпрос на време е да се спука балонът на брокерите
12-12-2007 - 11:12:09
Точно с 9% процента ,заради асен4о и аз звъннах на моя приятелка в ДУБЛИН и тя ми сподели. Пак статистиките са му виновни че не му излизат прогнозите И ПОСТОЯННО ГРЕШИ ЧИКАГСКИЯ БАСТУН.
:} :} :}

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










събуди се Асенчо
12-12-2007 - 11:17:19
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач???
> викаш в дъблин 8700евро?на какво?на метър или на
> километър?
> би ли погледнал,моля те с колко са паднали
> цените там за 2 месеца,защото аз имам приятели и
> те ми казаха,че са с 15%,а не както в статистиката
> с 9%.
> а,ако гледаш бг статистиките,току виж ти казали,че
> са се качили до 15000 и ще скачат с по 20% на ден
> в близките 150 години.
> еииииииии,всичко знаете там в бг.вярно било
> това,че света се въртял около бг ,а не олколо
> остта си.
> по последни данни от БАН(Българска Агенция по
> Навигация)
>


[forum.imoti.net]

Първо чети, а после пиши winking smiley

Би ли погледнал моля те първо тиsmiling smiley? :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход