Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моят сценарии

Публикувано от greenbul 
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 12:08:04
Naskata,

Я, още едно "псе" се е присламчило към кучешкия вой?!? Ами, добре си лаем...
Къде видя фундаментален анализ, къде - широки пари, къде - претенции за нивото на българската икономическа наука moody smiley:
Виждам, че имаш съмнения в собствения си коментар. Но пребиваването в кучешкия хор е доброволно.smiling smiley
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 12:14:51
Global,

Явно Naskata е изгледал "образователните" клипчета smiling smiley Те наистина могат да те оставят без думи..... или с прекалено много думи, ама не за публикуване winking smiley
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 12:24:20
Не, Глобалче-няма никакво съмнение относно моя коментар-просто си мисля, че не си заслужава, да обяснявам, че при при кредитна експанзия от 50 % и растеж на лошите кредити от 2,5 на 4 % е чудесно, а не проблем, че в България няма икономически "бум", а икономически "растеж"-неща съвсем различни, че има и монитарен и фискален резерв, че не винаги външния капиталов приток е кредит и въобще...
мога до утре да пиша по маркираните от г-н Кр. проблеми, но първо не си заслужава и второ никой не ми плаща...
Яд ме е малко, защото много хора си мислят, че чрез създаване и разпостранение на слухове ще повлият пряко на пазара (в случая на недвижимите имоти).
Това може и да стане, но не сега и не тук...

Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 12:29:08
Може и да сте прави. Не можах да отворя клипа. Започна едно безкрайно зареждане и аз се отказах от по-нататъшни усилия...
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 12:50:26
Глобалче, погледна ли какво става на БФБ днес:
тук



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-20 12:50 от Naskata.
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 12:57:40
Naskata ,

Прочетох статията. Не знам какъв е дневния оборот на БФБ, и не знам дали 50 млн. лв. застрашават стабилността на борсата. Всеки случай, ми се струва, че пазарът е много "настръхнал", за да се предизвикат вчера такива масови разпродажби. Сега, според мен, е времето на големите акули. Те могат да манипулират пазара и нагоре и надолу. Според мен, дребните риби трябва да излязат в Коледна ваканция или поне да се ориентират няколко дни, ако имат опит.
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 13:14:32
Е да-ако вчера си напазарувал здраво, можеш вече да излезнеш във ваканция.
Обаче за мен остана една загадка от вчера и това бяха акциите на Мостстрой, при положение, че правителството обяви как ще похарчи основната част от излишъка и договора за магистрала "Тракия" така и няма да се сключи тази година...
Странна работа... Някои ще изкара много пари... Дано не бъркам, че пари и за бира няма да имам (камо ли за вино)...
Това последното беше в кръга на шегата... smiling smiley
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 13:33:05
За мен по-странно е защо главният виновник за вчерашната ситуация "Алианц" не е намерен за коментар и какво е предизвикало изтеглянето на средства от взаимните фондове. Това е голяма загадка:
1. Защо точно "Алианц"?
2. Защо точно в този момент?
3. Защо ги няма за коментар, като с действията си предизвикват събитие на БФБ?

Любителите на конспирации могат да се замислят дали няма картелно споразумение за изкуствено предизвикване на криза, за закупуване по-евтино на акции. Възможно е и друго обяснение, а именно силно раздуване на цените на бълг. дружества и корекция. Но докато няма коментар от "Алианц", си оставаме в сферата на съмненията.
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 14:19:02
Винаги зад сложните въпроси се крият прости отговори. Сещаш се, нали ? winking smiley
Какво пък толкова трябва ли им едни 45-50 млн...
Re: Моят сценарии
20-12-2007 - 15:03:37
ПИБ, ТБ "Алианз", Холдинг Пътища
Егати сапунката стана...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход